Zápasy 2. ligy | A tým | skkladno.cz

FC Baník Ostrava x SK Kladno

2 : 0  (1 : 0)
základní informace
datum zápasu07.11.2009 počet diváků5206
rozhodčíZelinka asist. rozhodčíhoZlámal
asist. rozhodčíhoUbias delegát---
základní sestava
jméno st žk čk
Baránek Vít
Marek Tomáš 56
Neuwirth Aleš
Neves Fernando 66
Řezník Radim
Lička Mario
Mičola Tomáš 88 81
Tchuř Daniel
Lukeš Martin
Strnad Miloslav 81
Zeher Robert 59
střídání
jméno st žk čk
Varadi Adam 59
Kraut Dominik 81
Wojnar Petr 88
jméno st žk čk
Cigánek Tomáš 71
Klinka Tomáš 71
Šilhan Jaromír 83
střelci branek
jméno min. stav typ
Strnad Miloslav 35 1 : 0
Řezník Radim 75 2 : 0
jméno min. stav typ
komentář k zápasu

14. kolo Gambrinus ligy

FCBaník Ostrava - SK Kladno 2:0 (1:0)

Góly: 33. M. Strnad, 76. Řezník.

Rozhodčí: Zelinka - Zlámal, Ubias. ŽK: Marek, Neves, Mičola - Szabo. Diváci: 5206.

Ostrava: Baránek - Řezník, Neuwirth, Neves, Tchuř - Lukeš, Marek, Lička - Mičola (88. Wojnar), M. Strnad (81. Kraut), Zeher (58. Varadi). Trenér: Koubek.

Kladno: Pavlík - Bartoš, Gross, Procházka, Mráz - Holub, T. Strnad, Szabo (84. Šilhan), Hajník (72. Cigánek) - Zoubele, Tatanašvili (72. Klinka). Trenér: Hřídel.

 

Nejen ztráta bodů přitom mrzí náš celek. V Ostravě přišlo Kladno o kapitána Ondřeje Szaba, který dostal žlutou kartu a za čtrnáct dní bude chybět našemu týmu v důležitém utkání proti Bohemians 1905.

 

Trenéři udělali v sestavě některé změny především díky tomu, že se do ní vrátili hráči, kteří nemohli minule hrát. Na lavičce tak zůstal útočník Klinka, který se zatím v sezoně střelecky trápí. Na jeho místě nastoupil Zoubele, kterého doplňpoval z pozice podhrotového hráče Tatanašvilli. Ani oni ale neznamenali pro soupeřovu branku výraznější nebezpečí.

 

Obranná hra Kladna fungovala lépe než ofenzivní činnost. Po úvodních dvaceti minutách nicméně získávali domácí převahu a vytvořili si i několik nebezpečných situací. Po jedné z nich dal ve 35. minutě útočník Strnad úvodní gól zápasu, Z kladenského pohledu zbytečný, protože na ostravského útočníka naši hráči při rohovém kopu zcela zapomněli a Strnad měl čas si míč u tyče dokonce zpracovat a pak ho zblízka poslal do sítě.

 

Po změně stran Kladno hru znovu vyrovnalo a snažilo se hrát víc dopředu. Ale především Zoubelemu chyběla přesnější finální přihrávka, což byla při několika kombinačních akcích škoda. Stále ve hře ale při skóre 1:0 držel Kladno i jistý brankář Pavlík, který se vytáhl především při Ličkově povedené střele z trestného kopu. Ani on ale nezabránil druhému gólu v jeho síti, který se podobal tomu prvnímu. U pravé tyče znovu zůstal osamocený hráč, tentokrát Řezník, ke kterému prošla přihrávka z druhé strany hřiště a mladý ostravský obránce neměl problém posunout míč do odkryté branky.

 

Pak už bylo poměrně jasné, že Kladno si ani napočtvrté body z Bazalů neodveze.

Ne, 01.08.2010, dnes má svátek  
Gambrinus
FanShop
eFotbal.cz