S Trnavou jsme se rozešli smírně | Aktuality | Aktuality | skkladno.cz

Aktuality

05.02.2010 S Trnavou jsme se rozešli smírně

Vydařené přípravné utkání odehrálo naše mužstvo na umělé trávě v Nymburku, i když nechalo soupeře v závěru vyrovnat a připravilo se tak o lepší výsledek.

Statistika utkání

 

SK Kladno - FC Spartak Trnava 1:1 (0:0)

 

Góly: 86. Lička - 88. Duriš

 

Žlutá karta: 20. Strnad

 

Sestava SK Kladno: Kostolanský - Mráz, Beneš, Gross (70. Rada), Procházka (70. Rendla) - Bartoš, Zoubek (10. Strnad), Lička, Holub, Novotný (60. Cigánek) - Zachariáš (60. Tatanašvilli)

 

Od úvodního hvizdu se hrál pěkný fotbal s velkým nasazením na obou stranách. Někdy se až příliš zajiskřilo, což se v přípravných zápasech tak často nestává. Bylo vidět, že hráči berou utkání o trochu prestižněji než bývá běžné. Kladno bylo tentokrát (narozdíl od zápasu s Hradcem Králové) aktivnější a soupeře nepustilo v prvním poločase do vážnější akce, Trnava se nedostala ani ke standardním situacím. Za celý poločas nezahrávala ani jeden rohový kop. Na druhé straně hýřil aktivitou zejména Holub, který se dostal i do dvou nadějných situací.

 

Ve druhé pětačtyřicetiminutovce  se obraz hry příliš nezměnil, i když kladenský trenér postupně poslal na hřiště všechny hráče z lavičky. Do vedení se Kladno dostalo čtyři minuty před koncem, když se po akci Bartoše z pravé strany prosadil Lička. Bohužel o nejtěsnější vedení jsme přišli hned za dvě minuty. Brankáře Konstolanského překonal střelou z dvaceti metrů Duriš.

 

Trenér Martin Hřídel k utkání řekl: "S výkonem jsme spokojeni, byl to pravý opak posledního utkání s Hradcem Králové. Úrovní bych to ani nepřirovnal k přátelskému utkání, hrálo se ve velkém tempu a tvrdě. S tím jsme byli spokojení.

Tentokrát se nám podařilo dodržet taktické pokyny. Hráli jsme pouze na jednoho klasického útočníka, ale oproti poslednímu přípravnému utkání jsme ho v ofenzivní fázi dobře doplňovali.

Škoda inkasovaného gólu těsně před koncem zápasu. Hráči už si zřejmě mysleli, že se nemůže nic stát a konec zápasu podcenili. Z toho se musíme poučit.

Jedinou kaňkou na utkání je zranění Davida Zoubka, kterého už v desáté minutě píchlo v třísle a  musel odstoupit. Doufáme, že se nebude jednat o nic vážného."


Pá, 12.03.2010, dnes má svátek  
Gambrinus
FanShop
eFotbal.cz