15. kolo: Na závěr podzimu vysoká výhra proti Slanému

V posledním kole podzimní části sezóny na náš stadion zavítal celek Slaného. Vysokou výhru nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

„Dnes budu asi hodně rychlý v hodnocení zápasu. Vyhráli jsme a máme 3 body, což je důležité pro postavení v tabulce. Myslím si, že dnes musel naše fanoušky fotbal bavit, zkrátka jsme hráli dobře. Ale jsme teprve na začátku naší společné cesty a věřím tomu, že jdeme správně, což ovšem ukáže až čas. Musíme pořád pracovat dál. Některé zápasy v sezóně nám ukázaly, že nesmíme nic podcenit a pracovat pořád. Děkuji klukům za to, že soupeře nepodcenili a utkání odmakali do poslední minuty. Teď nás čeká týden pauza a přípravné zápasy, kde mají šanci se ukázat mladší kluci.”

SK Kladno – SK Slaný 8:0 (3:0)

Sestava: Vokoun – Borák, Pechr, Javorek, Kolářský (65. Růžička) – Balšánek, Holub (65. Růžička), Říha – Čížek (72. Jančí), Šíma (65. Šnobl), Pospíšil T. (72. Kočí)

Branky: 15. Čížek, 19. Pospíšil T., 40. Holub, 49. Javorek, 67. Pospíšil T., 75. Šnobl, 79. Jančí, 90. Šnobl

V příštím utkání, které bude již přípravné odehraje “A” tým 13. listopadu 2021 v 11:00. Soupeřem jim bude 1. FK Příbram. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram!

Foto: https://kladensky-fotbal.rajce.idnes.cz/SK_Kladno_-_FC_Chomutov_divize_B_2021_22

Komentáře