16 kolo: Vysoká výhra nad Štětím!

Vydařená zimní příprava kladenských fotbalistů zdánlivě slibovala povedený vstup do soutěže. Kdo však fotbal hrál ví, že jak mile vstoupíte do ostrého utkání, může se vše během pár chvil změnit o 180 stupňů. Na programu je tak utkání 16. kolo a SK Kladno vyráží na utkání proti SK Štětí. Skvělé nachystané hřiště slibuje na pohled atraktivní utkání.

První půle nic výrazného nepřináší, domácí hrají staženi v bloku a i přes to, že se může zdát, že Kladno má na hřišti převahu, nic vážného se z jeho strany neudálo. Domácí se naopak snaží hrozit v rychlých protiútoků, což se jim až na finální fázi daří. Hráči tak po konci prvního poločasu odchází do kabin za stavu 0:0.

Druhý poločas zastihl kladenské hráče v o dost větší pohodě, hned v 50. minutě se prosadil Holub. Čekání na druhý gól ukončil Šíma a pak už se po hřišti pohybovalo zcela jiné Kladno, to které známe ze zmíněné zimní přípravy. Kreativní akce společně s takticky zodpovědnými výkony vytvářely příjemnou podívanou. Pak začíná úřadovat navrátilec Čížek a v rozmezí šesti minut vstřelil hned dvě branky. Gólový apetit kladenských fotbalistů ukončil Šnobl a dorovnal tak účet na pětibrankový.

Utkání dvou poločasů tak výrazným rozdílem získává na svojí stranu tým SK Kladna. Vydařený výkon potvrdilo množství vstřelených branek, čímž lze soutěžní premiéru v roce 2023 považovat za více než vydařenou. Jak moc se ukáže příští týden, kdy se na našem domácím stadiónu představí FK Neratovice – Byškovice. Výkop je 11. března v 10:15. Pro více informací sledujte naše sociální sítě!

SK Štětí – SK Kladno 0:5 (0:0)

Sestava: Pettík – Borák, Rendla, Kolářšký – Čížek (82. Holub), Procházka (79. Růžička), Holub, Balšánek, Pihrt (71. Dostál) – Šíma, Šnobl

Branky: 50. Holub, 67. Šíma, 75. & 81. Čížek, 89. Šnobl

 

Komentáře