4. kolo: Ubojované venkovní vítězství s Brandýsem

V sobotu 12.9. jsme se představili na venkovním hřišti proti týmu FK Brandýs nad Labem. „Ubojované vítězství“, po kterém do Kladna vezeme tři body, nyní hodnotí trenér Jan Pejša.

„Dnešní utkání vzhledem k vítězství musím hodnotit kladně. Kluci zápas odmakali až do úplného konce. Dalo by se to rozdělit na dvě sekvence, kdy jsme první poločas byli lepším mužstvem a vlastně mě mrzí, že jsme utkání nedokázali rozhodnout již v této době, ve které jsme měli minimálně čtyři stoprocentní šance.
Druhý poločas v dojmu toho, že naše šance „přežili“, se domácím dostalo sebevědomí a byli jsme svědky vyrovnaného utkání. My jsme po centru z pravé strany šli do vedení, kdy Tóth protlačil míč na přední tyči. Bohužel jsme hned o 2 minuty později inkasovali po rohovém kopu, což bylo nepříjemné. Domácí díky své výškové převaze spoléhaly na standartní situace a musím kluky pochválit za to, že takhle obtížné situace dokázali zvládnout. My jsme naopak dokázali po standartní situaci opětovným centrem a následným zakončením Tomáše Noska vývoj utkání dostat na naší stranu. Závěr jsme si dokázali pohlídat a jsem rád, že jsme na venkovní půdě dokázali zvítězit. Nicméně mě mrzí velké množství neproměněných šancí, protože budou utkání, při kterých by nás takové chyby stály body.“

FK Brandýs nad Labem – SK Kladno 1:2 (0:0)

Branky: 60. Tóth, 87. Nosek

Sestava: Vokoun – Ježdík, Pechr, Hanzlík, Nosek – Čížek, Holub, Procházka (77. Šnobl), Donát (64. Růžička), Pospíšil – Tóth (80. Stříška)

V příštím utkání se na domácím hřišti utkáme s FK Arsenal Česká Lípa. Výkop je v sobotu 19.9. v 10:15! Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Roman Mareš

Komentáře