2. kolo: Nešťastná prohra na půdě Neratovic

Ve druhém kole jsme zavítali do Neratovic. Zápas, který jsme smolně ztratili v závěru nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

„Zápas se mi těžce hodnotí, protože jsme prohráli. Chybělo nám málo, abychom po dlouhé době v Neratovicích vyhráli, takže jsme opravdu zklamaní.

Nicméně musíme pokračovat v nastaveném trendu, vylepšovat veškeré věci a věřím, že to v nejbližší době zlomíme.

Klukům nemůžu vyčíst nic, na všem makáme, jen zkrátka to, že jsme neměli tolik bylo štěstí. Po penaltě, jejíž odpískání z mého pohledu bylo sporné, přišla odvrácená standartní situace a dostali jsme gól na 2:1.

Výsledek je to pro nás krutý, všichni se shodli, včetně domácího hráče Dosoudila na tom, že výsledek zkrátka hře neodpovídal. Nicméně takový je fotbal a my musíme jít dál. Nyní se musíme semknout. Stále je co zlepšovat a po dvou týdnech, co jsem u mužstva se toho tolik nezměnilo, ovšem věřím, že s přibývajícím časem se sebevědomí a kvalita hráčů dostane tam, kam všichni chceme.”

FK Neratovice – Byškovice – SK Kladno 2:1 (0:0)

Branky: 47. Donát

Sestava: Vokoun – Borák, Noll, Javorek, Ježdík (74. Kolářský) – Donát, Holub, Růžička – Čížek, Šnobl (82. Abrham), Pospíšil T. (86. Procházka)

Další utkání odehraje A mužstvo na domácím hřišti proti týmu TJ Jiskra Domažlice. Výkop je 11.8 v 18:00. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Antonín Vydra

Komentáře