B tým: Nerozhodné derby s Hostouní

V dlouho očekávám utkání naše Rezerva remizovala s béčkem Sokola Hostouň. Hodnocení zápasu trenérem Abrhamem nyní k dispozici.

„Zápas jsme začali skvěle, když Václav Kalina ze standartní situace dostal míč přímo do „šibenice“. Ve 24. minutě pak šel Chvojka sám na bránu a byl faulován, takže jsme většinu zápasu hráli proti deseti, což nám paradoxně uškodilo, protože Hostouň se začala soustředit především na bránění. Ovšem i tak jsme si v první půli dokázali vytvořit šance, jejíž promění by nám vneslo o mnoho větší klid, což se bohužel nestalo.

Obdržený gól naneštěstí padla z první střely soupeře, kdy po standardní situace hráč soupeře zůstal sám na zadní tyči a dokázal srovnat. My jsme poté prostřídali – přišel nám pomoct Vláďa Procházka a Tadeáš Pospíšil, kteří dopoledne nastoupili za A tým. Bohužel ale Hostouň bránila dobře. Po druhé červené kartě se ještě hlouběji zatáhli do obrany a my jsme nedokázali nic vytěžit.

Za mě šlo o poctivý a dobrý výkon, nicméně tomu chybí to nejdůležitější, a to jsou branky. Zápasy jako dnes mám rád, prověří naši úroveň a všechny baví.“

SK Kladno “B” – Sokol Hostouň “B” 1:1 (1:0)

Sestava: Cimrman – Kalina, Abrham, Janda, Kejha – Veiner (56. Pospíšil T.) Donát, Pospíšil L., Chvojka – Roulich (52. Procházka), Krpálek

Branky: 7. Kalina

V příštím utkání se naše rezerva představí na domácí hřišti v Unhošti proti FK Rudná. Výkop je 18.9. v 16:30. Pro více informaci sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Vladislav Lukáš

 

Komentáře