3. kolo: První výhra s Aritmou

Ve třetím kole jsme na domácím hřišti přivítali pražskou Aritmu. První úspěšné utkání letošního ročníku nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

„Dnes je důležitá výhra a ty tížené tři body. Po psychické stránce je to také určitě plus. Co se týče prvního poločasu, tak tam jsme měli pár drobných nedostatků, o kterých jsme si o poločase řekli. Nicméně je nutno podotknout, že Šnoblik (Šnobl – pozn. red.) hrál na novém postě – pravém křídle a uprostřed hřiště byl nový pivot – Holub, tudíž bylo potřeba, aby do sebe za těch 45 minut vše zapadlo.

Druhý poločas byl z naší strany lepší, soupeř byl ovšem také silný a hrozil z rychlých protiútoků a standartních situací, z čeho také plyne tak trošku zbytečný obdržený gól. Vše si nyní musíme probrat u videa.

Jsme rádi za první výhru a víme, že musí pracovat dál. Děkuji všem fanouškům, kteří nás přišli podpořit.“

SK Kladno – SK Aritma Praha 3:1 (1:0)

Branky: 26. Říha (p), 51. Pospíšil, 66. Šnobl

Sestava: Bičiště – Kolářský, Javorek, Noll, Ježdík (76. Dejčmar), Holub, Růžička, Procházka (46. Donát) – Šnobl, Říha, Pospíšil (85. Jančí)

Další utkání odehraje A mužstvo 21.8. 2021 na venkovním hřišti proti FK Brandýs nad Labem. Výkop je v 10:15. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Komentáře