10. kolo: Nerozhodný zápas ve Štětí

V 10. kole se A tým představil na hřišti SK Štětí, utkání které je součástí natočeného „anglického” týdne nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

„Dneska to byl zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme hráli hůř kvůli únavě z předešlého zápasu nebo i tím, že jsme na hřišti neměli Holuba a ztráceli jsme snadno míče ve středu pole a nesbírali jsme odražené míče. Chyběla nám kreativita směrem do útoku. Samozřejmě musím pochválit i kvalitu soupeře, který vysoko napadal, dobře bránil střed pole a hrál kombinační fotbal.

Druhý poločas byl už prostě lepší, i když nám k tomu paradoxně pomohlo obdržení gólu. Víc jsme kombinovali a hráli i po křídlech a vytvářeli si šance z centrů, nebo akcí 1:1. Hledali jsme někoho kdo by to trefil do prázdné branky, což se bohužel nepovedlo. Po naší aktivitě byl faulovan ve vápně Balšánek a pokutový kop proměnil Šnobl. Šance v závěru jsme nedali a proto musíme brát remízu, i přesto, že jsme chtěli vyhrát, pozitivně.

Jdeme dál zápas od zápasu, nyní máme víc času na regeneraci a toho musíme využít.”

SK Štětí – SK Kladno 1:1 (0:0)

Sestava: Vokoun – Ježdík, Javorek, Pechr, Borák (73. Noll) – Procházka, Růžička (73. Kolářský), Balšánek – Čížek, Šnobl, Pospíšil T. (84. Šíma)

Branky: 82. Šnobl (p)

V příštím utkání se A tým utká na svém domácím hřišti proti týmu SK Česky Brod. Výkop je 2.10. 2021 v 10:15. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Antonín Vydra

Komentáře