B tým: Vysoká výhra se Mšecí

18. zápas sezóny odehrál také „B“ tým, který na hřišti v Unhošti přivítal Sokol Mšec. Utkání, ve kterém Rezerva opět uhájila tři body, nyní hodnotí trenér Tomáš Abrham.

„První poločas jsme skvěle zvládli. Dařilo se nám zakládat kombinační akce, ze kterých jsme vzešlé akce dokázali proměnit. Takže jsme do kabin odcházeli s komfortním náskokem tří gólů. Ovšem na začátku půle druhé jsme z nedůrazu při standartní situaci inkasovali. Hru jsem i tak měli nadále pod kontrolou a následně jsme výsledek korigovali na 4:1. Musím však podotknout, že v druhém poločase jsme na ten první zdaleka nenavázali a množství šancí, které jsme měli, už raději ani nepočítám. Teď jsem rád za 3 body a spolu s týmem se soustředím na utkání v Zavidově, kde nás čeká velká bitva.“

SK Kladno „B“ – TJ Sokol Mšec 4:1 (3:0)

Sestava: Pokorný – Kejha, Noll, Abrham, Čapek – Tyban (46. Čermák), Pospíšil, Pechr, Veiner (79. Borák) – Chvojka (79. Slabý), Jančí (79. Roulich)

Branky: 2x Chvojka, Pospíšil, Jančí

V příštím utkání „B“ tým nastoupí na hřišti FC Zavidova 05. Výkop je v neděli 15. května od 17:00. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.

Komentáře