5. kolo: Vyrovnaný zápas s Arsenalem Česká Lípa

V sobotním utkání 5. kola Divize B naše A mužstvo po penaltovém rozstřelu podlehlo Arsenalu z České Lípy 2:3. Svůj pohled nyní přináší Jan Pejša.

„Věděli jsme, že proti nám nastoupí nejen fotbalově silný soupeř, ale i fyzicky silné a pohyblivé mužstvo, což se v utkání potvrdilo. Náš dnešní výkon nebyl tak kvalitní, jak jsme si představovali, byť jsme šli do dvoubrankového vedení. Na klucích dnes byla vidět nervozita, kdy nám odskakovaly míče a špatně řešili situace, které normálně zvládáme. Nedokázali jsme být v souvislém tlaku a soupeř bohužel dokázal snížit a následně také vyrovnat.

Utkání poté bylo otevřené až do 90. minuty, kdy jsme na každé straně viděli několik šancí, které ještě utkání mohly rozhodnout. Mrzí mě, že jsme nedokázali vedení 2:0 udržet, ale soupeř si body za svou předvedenou hru zasloužil.“

SK Kladno – FK Arsenal Česká lípa 2:3 pk. (1:0)

Branky: 25. Hanzlík (pk.), 47. Pospíšil

Sestava: Vokoun -Ježdík, Pechr, Hanzlík, Nosek – Holub – Čížek, Procházka (66. Růžička), Říha, Pospíšil (66. Dejčmar) – Tóth (76. Donát)

V příštím utkání se A tým představí na venkovním hřišti proti MFK Dobříš. Výkop utkání je v sobotu 26.9. v 15:30! Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Kladenský deník

Komentáře