5. kolo: Vysoká prohra s Českou Lípou

Dne 28. 8. se náš ,,A“ tým představil na domácím hřišti proti FK Arsenal Česká Lípa. Kruté utkání nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

„Zápas se těžko hodnotí. Krutě jsme prohráli a dneska nám to rozhodně v ničem nevycházelo. Utkání jsem zatím neanalyzoval, vše budu muset s týmem probrat, protože je potřeba si říct, kde byly chyby.

Prohra 1:8 na domácí půdě, kdy po dvou výhrách čekáte, že budete hrát skvělý fotbal, nám akorát ukázala naše nedostatky. Česká Lípa dnes byla tím, kdo ukazoval, jak se fotbal hrát má. Zkrátka nás ve všem přehráli. Nemohu nikoho pochválit i přes to, že jsme se snažili připravit.

Rozumím tomu, že jsme naštvali diváky. Nicméně já nemohuříci, že by někdo nechtěl, nepřipravoval se důkladně či něco podobného. Zkrátka jsme si dnes vybrali svůj den a nyní musíme koncepčně dál.“

SK Kladno – FK Arsenal Česká Lípa 1:8 (1:5)

Sestava: Vokoun – Ježdík (35. Borák), Noll, Pechr, Kolářský(35. Javorek) – Růžička, Holub (71. Abrham), Procházka (61. Donát) – Šnobl (71. Jančí), Kočí, Pospíšil

Branky: 30. Holub

ČK: 63. Donát

V příštím utkání se na venkovním hřišti utkáme s MFK Dobříš. Výkop je 4. září v 17:00. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Antonín Vydra

Komentáře