B tým: Nezvládnutá jarní premiéra Rezervy

Své první mistrovské utkání v letošním roce odehrál také 🅱️ tým, který se představil na hřišti v Lánech. Nyní vám přinášíme hodnocení utkání trenéra rezervy Tomáše Abrhama.

“O výkonu jsem schopen mluvit až s odstupem času, protože výkon, který jsme předvedli byl úplně katastrofální. Na hřišti, alespoň v našem týmu, nebyl nikdo, kdo odvedl alespoň standardní výkon. Jsem zklamaný, protože domácí nás přehráli jak bojovností, tak i například vytvořenými šancemi, takže za mě šlo o velké zklamání. Pro mě to byl asi nejhorší výkon pod mým vedením B týmu.
Varováním nám mohlo být poslední přípravné utkání s Braškovem, které jsme prohráli 2:1. My jsme se ale i tak nepoučili a ten výkon nebyl hoden SK Kladno. V kontextu odpracované zimní přípravy, která proběhla ve spojení s A týmem.
Z naší strany chyběla zarputilost a snaha utkání zvrátit na svojí stranu. O výsledek jsme se vůbec nepoprali a domácí jednoznačně vyhráli. U mě panuje jednoznačně zklamání.“

SK Lány – SK Kladno “B” 4:2 (2:1)

Sestava: Pokorný – Tyban (63. Kejha), Kalina, Noll, Veiner (64. Čermák) – Krpálek, Pospíšil L., Slabý, Čapek – Chvojka (46. Šnobl) Jančí

Branky: 7. Čapek, 71. Pospíšil L.

V příštím utkání se 🅱️ tým představí na svém domácím hřišti v Unhošti proti Baníku Švermov. Výkop je 2. dubna 2022 v 16:30. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.

Foto: Vladislav Lukáš

Komentáře