B tým: Vítězství nad Rezervou Slaného

Ve šlágru 11. kola I. B třídy náš “B” tým zavítal na horkou půdu do Slaného. Zápas, jehož vítězstvím jsme se vrátili na první místo v tabulce, nyní hodnotí trenér Tomáš Abrham.

„Dnešní utkání bylo dle mého nad rámec standardu B třídy. Jsem rád, že do kvality nám dnes pomohli i hráči A mužstva Matěj Šnobl, Tadeáš Pospíšil a Vláďa Procházka, kdy dva poslední zmínění přispěli také gólem.

Nás opět trápila koncovka, kdy jsme z našich mnoha šancích dokázali proměnit jen zlomek z nich. Domácím jsme dělali problémy rychlostními typy hráčů na stranách hřiště, naše velká síla byla i v rychlém přechodu do útoku, kde jsme si dokázali vytvářet enormní tlak. Utkání jsme mohli rozhodnout daleko dříve, zbytečným vytvářením lepších pozic jsme si paradoxně šance brali a o výsledku tak do posledních chvil, kvůli obdrženému gólu v 90. minutě nebylo rozhodnuto. Ze Slaného vezeme vítězství a nyní se soustředíme již plně na další utkání.”

SK Slaný “B” – SK Kladno “B” 2:3 (1:2)

Sestava: Cimrman – Kejha, Abrham, Kalina, Čapek – Jančí (86. Veiner), Pospíšil L., Slabý, Pospíšil T. (74. Krpálek) – Procházka – Šnobl (67. Chvojka)

Branky: 28. Procházka, 39. Jančí, 57. Pospíšil T.

V příštím utkání se “B” tým představí na hřišti Baníku Lubná. Výkop je 31.10. 2021 ve 14:00. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Vladislav Lukáš

Komentáře