B tým: Výhra rezervy nad Braškovem

Do svého čtvrtého utkání letošní sezóny nastoupila naše Rezerva. Vítězně zvládnuté utkání proti SK Braškov nyní hodnotí trenér Tomáš Abrham st.

„První poločas šlo především o dobývání obranné poloviny Braškova, kdy bránili vlastně v devíti lidech. Pro nás jsou tito soupeři velice těžcí, jelikož je potřeba vymyslet něco velice kreativního, něco, co soupeř nečeká. I přes to, že jsme příležitosti měli, tak opět bujela naše stará bolest, což je proměňování šancí. Tudíž poločas skončil 0:0

Do druhého poločasu přišly určitě změny a v kabině jsme se trošku navzájem povzbudili, aby zápas nabyl tížené „šťávy“ atento čin měl naštěstí dobrou odezvu. Po dlouhé době gól vsítil jeden z útočníků – Chvojka se po centru ze stranu dokázal v 52. minutě prosadit.

Po naší brance se Braškov musel přestat soustředit na bránění, což jsme vycítili a na jejich útočné pokusy jsme dokázali vyzrát. Poté jsme se po centru Veinera ze standartní situace dokázali díky Abrhamově hlavičce naše vedení navýšit.

Za mě je stálá bolest proměňování vytvořených šancí. Velké plus je druhé utkání za sebou bez gólu.

Nyní je před námi výzva v podobě hostouňské rezervy, kdy bude potřeba ze sebe vydat všechno.“

SK Braškov – SK Kladno „B“ 0:2 (0:0)

Sestava: Cimrman – Kejha, Abrham, Janda (77. Veiner), Kalina – Tyban (46. Čapek), Donát, Pospíšil L., Čermák – Krpálek (86. Roulich), Chvojka (72. Šimáček)

Branky: 52. Chvojka, 82. Abrham

V příštím utkání se „B“ tým utká na svém domácím hřišti v Unhošti proti „B“ týmu Sokola Hostouň. Výkop je 11.9. v 17:00. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Antonín Vydra

Komentáře