B tým: Závěrečná výhra s Jedomělicemi

K závěrečném utkání podzimní části nastoupil rovněž “B” tým. Závěrečný soutěžní zápas letošního kalendářního roku nyní hodnotí trenér Tomáš Abrham.

„První poločas jsme nezačali vůbec dobře a z první střely soupeře jsme inkasovali. Na obdržení branky jsme ovšem reagovali záhy vstřelením branky a následně jsme dokázali tlak navyšovat a vytvářeli si další gólové příležitosti. Nicméně jsme bohužel na konci první půle opět inkasovali a do kabin jsme tak šli za stavu 1:2. První půli Jedomělice hráli zodpovědně v defenzivním bloku a dařilo se jim tvoření protiútoků. Na což jsme my o poločase reagovali vytvořením bojovné nálady a do druhé půle jsme vstoupili přesně podle našich představ. Utkání jsme dokázali čtyřmi góly zvrátit a dotáhnout ho tak do vítězného konce. Celkově tak po podzimní polovině soutěže musím říct, že jsem s chodem “B” týmu velice spokojen. Nyní nás čeká zimní přestávka, tudíž je opět na čem pracovat.”

SK Kladno “B” – Sokol Jedomělice 6:2 (1:2)

Sestava: Cimrman – Kejha (74. Tyban), Abrham, Kolářský, Kalina – Jančí (74. Veiner), Pospíšil L., Slabý, Čapek (46. Pospíšil T.) – Šnobl (79. Čermák), Chvojka (46. Krpálek

Branky: 57., 62., 72. Šnobl; 53., 90. Pospíšil L., 20. Jančí

O příštím utkání “B” podáme včas informaci zde na webu nebo na našich sociálních sítích!

Foto: Antonín Vydra

Komentáře