Cestu za záchranou začali dorostenci SK remízou s Vyšehradem

Kladno – První jarní kolo odehráli dorostenci SK Kladno. Na domácím hřišti remizovali starší i mladší shodně 1:1 s fotbalisty Vyšehradu Praha. V České lize staršího dorostu jsou kladenští hráči na čtrnáctém místě, na desáté zaručující účast v soutěži pro příští sezonu ztrácejí momentálně šest bodů. 

            Do záchranářské mise se fotbalisté SK Kladno do devatenácti let pustili skvěle. Na domácím hřišti byli proti Vyšehradu jasně lepším týmem, ale z úvodního tlaku se jim nepodařilo skórovat. Byli to naopak hosté, kteří šli v úvodu druhého poločasu do vedení. Domácím se podařilo vyrovnat pět minut před koncem, a když v závěru neproměnili v branku ani sérii tří rohových kopů, skončilo utkání remízou 1:1. „Škoda, že se nám nepodařilo skórovat v úvodu utkání. Nakonec byla remíza spravedlivá,“ hodnotil Radek Duda, trenér Kladna.

Mladší dorostenci SK Kladno do sedmnácti let remizovali s Vyšehradem rovněž 1:1. Naopak od svých starších kolegů se jim podařilo skórovat v úvodu utkání, ale to bylo bohužel vše. Hosté vyrovnali ve druhém poločase. „V první půli jsme byli lepším týmem a po zásluze šli do vedení. Bohužel nám po přestávce došla energie a soupeř vyrovnal,“ řekl kladenský trenér Jan Pejša. 

ČLD U19: SK Kladno – FK Slavoj Vyšehrad 1:1 (0:0)

Branka: Rottner

Sestava: Ševce – Truhlář, Bokša, Kácl, Novák – Blažek, Kalina, Rottner, Chlumský (80. Klvaň), Tung – Frühauf (62. Duda)

ČLD U17: SK Kladno – FK Slavoj Vyšehrad 1:1 (1:0)

Branka: Hoffmann

Sestava: Vajshajtl – Novobilský (65. Davídek), Rottner, Chochola, Hoffmann – Zoubek, Hanuščík – Pavlíček, Janega (83. Havel), Pospíšil – Eška (65. Vosyka).

Komentáře