Mladší žáci porazili Spartu Praha!

Kladno – Tak to byla fotbalová paráda! Mladší žáci SK Kladno do třinácti let si vyšlápli na nejslavnější český klub a porazili 12:5 Spartu Praha! V nabitém programu mládeže SK Kladno vyhrál starší dorost nad Viktorií Žižkov 1:0, ale prohrál s Táborskem 1:2. Starší žáci měli na programu také dvě utkání, nejprve remizovali s Libercem 2:2, ale poté prohráli v Cidlině 1:2.

Skvěle zvládli své utkání fotbalisté SK Kladno do devatenácti let proti Viktorii Žižkov. Taktické utkání rozhodli domácí ve svůj prospěch brankou ve druhé půli a vyhráli 1:0. „Hostům jsme nedovolili jedinou střelu na naši branku, kluci to zvládli skvěle takticky. Jen škoda, že jsme nedokázali proměnit alespoň ještě jednu šanci a rozhodnout o výsledku dřív,“ řekl Jan Pejša, trenér Kladna. Bohužel v dalším domácím utkání hráči SK Kladno prohráli 1:2 s Táborskem. „Trestuhodně jsme promrhali první poločas. Naše hra je založena na stoprocentním nasazením celého mužstva, ale jakmile z toho vypadnu dva, tři hráči je výsledek takový, jaký je,“ zlobil se Pejša.

Stoprocentní byli mladší dorostenci SK Kladno ve dvoj utkání s Viktorií Žižkov a Táborskem. Nejprve porazili 3:1 Pražany a poté 3:2 hráče Táborska. „S Táborskem šlo o vyrovnaný zápas, kde jsme byli šťastnějším mužstvem, protože jsme proměnili svou šanci,“ hodnotil kladenský trenér Jan Procházka.

V krajském přeboru starší dorost obě svá utkání prohrál. Nejprve nestačil 2:3 na Vyžlovku a poté 1:2 na Rakovník.

Mladší dorostenci na domácí půdě s Vyžlovkou prohráli 2:4. V Rakovníku dokázali vyhrát 3:0. „Kluci zaslouží pochvalu za zvládnutí složitého utkání, kde soupeř velmi pozorně bránil,“ řekl Zbyněk Pokorný, trenér Kladna.

Mladší žáci si vyšlápli na Spartu Praha

I starší žáci hráli dvě utkání. Fotbalisté do patnácti let nejprve remizovali doma s Libercem 2:2, ale poté prohráli v Cidlině 1:2. „S Libercem jsme byli první poločas lepší, měli i více šancí a trefili dvakrát tyč. Ve druhé půli byl lepší soupeř. V Cidlině rozhodla vyrovnané utkání velice sporná penalta,“ hodnotil kladenský trenér Josef Procházka.

S Libercem na domácí půdě prohráli fotbalisté SK Kladno do čtrnácti let 0:3. Naopak v Cidlině zvítězili 4:1. „S Libercem náš výkon proti kvalitnímu soupeři snesl parametry. V Cidlině kluci vstřelili krásné čtyři góly a zaslouženě vyhráli,“ řekl Vladimír Procházka, trenér Kladna.

Mladší žáci SK Kladno do třinácti let prohráli své utkání na hřišti posledního Jablonce 3:7, ale další utkání zvládli skvěle a porazili Spartu Praha 13:5. „V Jablonci jsme utkání vůbec nezvládli a domácí zaslouženě vyhráli,“ hodnotil Josef Kučera. „Proti Spartě jsme po vyrovnané první třetině na hřišti dominovali. Kluci ukázali svou kvalitu, a to, že když je fotbal baví, můžeme se rovnat s každým soupeřem,“ ví Michal Zachariáš.

Mladší žáci do dvanácti let své obě utkání prohrála. Nejprve nestačila 4:7 na Jablonec a poté 1:4 na Spartu Praha. „Utkání v Jablonci se přelévalo z jedné strany na druhou. Ještě na začátku třetí třetiny jsme o gól vedli, ale nakonec prohráli. Se Spartou jsme hráli rychlý a pohledný fotbal. V průběhu utkání se projevila větší kvalita soupeře na míči. Přesto se kluci za předvedený výkon nemusí stydět a zaslouží pochvalu,“ hodnotil Radek Hlavsa, trenér Kladna.

ČLD U19: SK Kladno – Viktorka Žižkov 1:0 (0:0)
Sestava: Vajshajtl – Rous, Fajka, Liška, Novák – Kalina, Zoubek – Eška (82. Mucha), Hanuščík (46. Klein, 90. Rottner), Došek (75. Shcheholiev) – Janega
Branky: Liška

ČLD U19: SK Kladno – FC Táborsko akademie 1:2 (0:2)
Sestava: Vajshajtl – Rous, Fajka, Liška, Novák – Kalina, Zoubek – Eška (46. Shcheholiev), Hanuščík (46. Klein), Došek – Janega
Branky: Fajka

KPSD: SK Kladno „B“ – SK Vyžlovka 2:3 (2:0)
Sestava: Kralovič – Al-Khewani, Novobilský, Chochola, Fedorovych (46. Kučera) – Kolka, Jílek – Burle (70. Haluza), Štastný (67. Peroutka), Komín – Drechsel (64. Vlčkov)
Branky: Burle, Šťastný

KPSD: SK Rakovník – SK Kladno „B“ 2:1 (2:1)
Sestava: Tunka – Al-Khewani, Novobilský, Novotný, Fedorovych – Kolka (40. Haluza), Rekl – Palán, Vlčkov, Mezera – Valach (68. Novák)
Branky: Vlčkov

ČLD U17: SK Kladno – Viktorka Žižkov 3:1 (2:0)
Sestava: Hejkal – Abrham, Kejzlar, Janát, Maxant, Mucha, Měchura, Procházka, Hůla, Kopta, Feřtek
Branky: 3x Procházka

ČLD U17: SK Kladno – FC Táborsko akademie 3:2 (2:2)
Sestava: Lhota – Hůla (88. Al-Khewani), Kopta, Abrham – Měchura (61. Svoboda), Maxant, Janát, Jílek, Halaj – Procházka, Feřtek
Branky: 2x Feřtek, Procházka

KPMD: SK Kladno „B“ – SK Vyžlovka 2:4 (1:2)
Sestava: Nohava – Kučera, Notovný, Mezera, Přerovský, Šťastný, Burle, Novobilský, Drechsel, Peroutka, Novák
Branky: Burle, Drechsel

KPMD: SK Rakovník – SK Kladno „B“ 0:3 (0:1)
Sestava: Nohava – Novobilský, Kučera, Komín, Novák (70. Mezera) – Burle, Jílek, Šťastný (65. Valach), Drechsel, Peroutka (70. Novotný) – Sychevskyi (45. Přerovský)
Branky: Peroutka, Šťastný, Valach

ČLŽ U15 – SK Kladno – FC Slovan Liberec 2:2 (1:0)
Sestava: Koloušek – Kalík, Hájek, Bacílek – Mariňák (55. Fuchs), Antonov, Chvalník, Polcar (55. Troch), Pešek – Fitko, David.
Branky: 2x Fitko

ČLŽ U15: RMSK Cidlina – SK Kladno 2:1 (1:1)
Sestava: Koloušek – Kalík, Hájek, Bacílek – Mariňák, Antonov (55. Fuchs), Chvalník, Polcar, David – Troch (54. Fitko), Pešek (75. Jemelka).
Branka: David

ČLŽ U14: SK Kladno – FC Slovan Liberec 0:3 (0:1)
Sestava: Lhota- Skála, Kantor, Háž, Evan – Paur (65. Táborský), Zachariáš, Linc (65. Jícha Jakub), Melka (51. Lisec)- Pleiner (51. Macháček), Volkov (51. Svoboda)

ČLŽ U14 RMSK Cidlina Nový Bydžov- SK Kladno 1:4 (1:2)
Sestava: Jícha Jakub (41. Lhota)- Skála, Kantor, Háž, Evan – Svoboda (68. Melka), Zachariáš, Linc (56. Jícha Jan), Macháček (56. Paur)- Lisec (47. Volkov), Pleiner (70. Táborský)
Branky: Lisec, Pleiner, Kantor, Paur

ČLŽ U13: SK Kladno – FK Jablonec 3:7
Sestava: Vávra – Poloček, Hlava, Kadlík, Soukup, Antonov, Blažek, Lidický, Ciniburg, Dvořák, Kučera, Lukáč, Topolanský, Zemek
Branky: 2x Kadlík, Lukáč

ČLŽ U13: SK Kladno – AC Sparta Praha 12:5
Sestava: Vávra – Poloček, Hlava, Otcovský, Dudáček, Kadlík, Soukup, Antonov, Blažek, Lidický, Ciniburg, Dvořák, Rindoš, Kučera, Lukáč
Branky: 6x Kadlík, 2x Lukáč, Kučera, Lidický, Antonov, Soukup

ČLŽ U12: SK Kladno – FK Jablonec 4:7
Sestava: Rojt, Verner – Suchý, Koloušek, Hlinovský – Hlavsa,Spal, Koldinský – Hunal, Dia -Svoboda, Skolil, Steckovič
Branky: Dia, Spal, Hlinovský, Steckovič

ČLŽ U12: SK Kladno – AC Sparta Praha 1:4
Sestava: Rojt, Verner – Suchý, Koloušek, Hlinovský – Hlavsa , Macháč,Spal-Hunal,
Dia –Svoboda, Koldinský, Steckovič, Skolil

Komentáře