MOL Cup: Gólový trhák dopadl v prospěch benešovských borců

15.8. v 10:15 se naše mužstvo v rámci MOL Cupu postavilo týmu SK Benešov. Gólovou přestřelku, která přinesla velmi neobvyklý průběh zápasu, hodnotí trenér Jan Pejša.

„K prvnímu poločasu toho není moc, co dodat. To byl absolutní kolaps. Málo kdo z hráčů a vlastně ani já nic takového nepamatujeme. Nicméně to vše bylo zaslouženě. Byli jsme bez pohybu, bez aktivity a kromě toho jednoho gólu tam nebylo z naší strany nic.

O poločasové pauze ani nebylo potřeba zvyšovat hlas. Všichni věděli, že to je trestuhodná situace. O poločas jsme provedli nějaké změny a ve finále k tomu vyrovnání moc nechybělo. První poločas je nám zkrátka ponaučením. Druhý poločas byl pro změnu tím, jak by to mělo vypadat.“


SK Kladno – SK Benešov 5:6 (1:6)


Sestava: Kindl – Ježdík, Janda, Hanzlík, Nosek (46‘ Stříška) – Čížek, Holub, Říha (46‘ Donát) , Tóth (46‘ Procházka), Pospíšil – Šnobl (46‘ Šíma)

Branky:

31. minuta – Holub
47. minuta – Stříška
49. minuta – Holub
64. minuta – Hanzlík (pen.)
75. minuta – Čížek

V příštím utkání naše mužstvo rozehraje 1. kolo Divize B. Hrát se bude 22.8. v 10:15 proti týmu FK Olympia Březová. Utkání proběhne na Stadionu Františka Kloze. Pro další informace sledujte nás Facebook a Instagram!

Foto: Kladenský deník

Komentáře