Nepovedený víkend žáků SK Kladno

Kladno – Dorosty svá utkání na hřišti Viktorie Plzeň předehráli již v srpnu. Do hry se tak zapojil pouze dorost do osmnácti let, který zvítězil ve Zdicích.  Hodně nepovedený víkend mají za sebou žáci, kteří si připsali na domácím hřišti čtyři prohry. Starší žáci prohráli s Pískem, mladší pak s Chomutovem.       

Dorost do osmnácti let si připsal další vítězství, když v utkání  I. A třídy zvítězil na hřišti Olympie Zdice 5:1.

„Další zvládnuté utkání v řadě, byť herně to nebylo tentokrát optimální. Kluci se nedokázali přinutit k vyššímu tempu,“zhodnotil šéftrenér dorostů Kladna Jan Pejša.

1.A třída – Olympie Zdice – SK Kladno U18 1:5 (1:2)

Branky: Tung 2x, Čermák, Charvát, Veselý

Sestava: Kindl – Veselý, Tyban, 46. Strnad, Mačura – Čermák, Chvojka (62. Halaj), Kukla, Charvát, Mysliveček (56. Grumlík) – Tung

Žáci do patnácti let odehráli druhé utkání v řadě na domácím hřišti. Bohužel ale nenavázali na předchozí vítězství a s Pískem prohráli 3:4. Zápas ovlivnily chyby domácích, které dokázali hráči Písku potrestat. „Chyby se stávají, ale my jich děláme až moc a to nás sráží. Jinak jsme v utkání předvedli spoustu pěkných akcí, ale bohužel jsme se porazili sami,“řekl po utkání trenér Kladna Jan Procházka.

První bodovou ztrátu v soutěži zažili žáci do čtrnácti let, kteří s Pískem prohráli smolně 0:1 „Ukázkový příklad zápasu ve kterém lepší mužstvo prohrálo. Tentokrát se od nás štěstí otočilo zády, ale i to ke sportu patří. Jedeme dál a pokusíme se co nejlépe připravit na nejtěžšího soupeře v soutěži – Motorlet,“  řekl k utkání trenér Kladna Jaroslav Hamouz

ČDŽ U15 – SK Kladno – FC Písek 3:4 (2:3)

Branka: Fiala 2x, Kloček

Sestava: Vajshajtl – Rous, Kalina, Brabec (69.Kudak), Novák – Podivínský, Janega (41.Fajka), Fiala, Pavlík, Došek (61.Lank) – Kloček

ČDŽ U14 – SK Kladno – FC Písek 0:1 (0:0)

Sestava: Vojtíšek – Mikula(45.Požár), Chochola, Pospíšil, Hrudka (60.Řehoř L.) – Eška (20.Kůsa), Hamouz, Kolka (40.Řehoř M.), Pavlíček (65.Egrmaier) -Zoubek, Haluza (65.Beneš)

Žáci do třinácti let  brzy prohrávali s Juniorem Chomutov 0:2, ale přesto se jim povedlo skóre zvrátit na 3:2. Nakonec ale přesto odešli poraženi 5:6. „Zápas rozhodla nevyrovnanost výkonů. Od skvělých výkonů několika hráčů až k podprůměrným,“ řekl Václav Feřtek, trenér Kladna.

Mladší žáci do dvanácti let prohrávali s Juniorem Chomutov vysoko 0:5. „V tomto utkání nám nevyšlo zhola nic. Se soupeřem na naší úrovni nám vše moc dlouho trvalo, nechtělo se nám běhat a všude jsme byli druzí. Ve středu nás čeká předkolo Ondrášovka Cupu a věříme, že se budeme prezentovat lepším výkonem,“ podotkli k utkání trenéři Kladna Josef Kučera a Marek Novobilský.

ČLŽ U13 – SK Kladno – Junior Chomutov 4:5

Branky: Chvapil 2x, Mucha, Procházka

Sestava: Hejkal – Halaj, Svoboda, Kolísek, Chvapil, Kelísek, Janát, Feřtek, Procházka, Jílek, Kopta, Mucha, Pavlík, Trousil, Adamus, Hašek, Kejzlar, Civín

ČLŽ U12 – SK Kladno – Junior Chomutov 0:5

Sestava: Nohava, Černý – Šťastný, Přerovský, Janouch, Brejník, Kučera Jakub, Antonov, Novobilský, Justra, Procházka, Polák, Kučera Josef, Mašl, Valach, Burle.

Komentáře