Příprava: Gólové hody na Motorletu

V posledním zápase letošního roku jsme zavítali na půdu účastníka ČFL Motorletu Praha. Gólové hody nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

„Dnešní zápas byl opět z kategorie divokých, o poločase jsme prohrávali 2:1 a výsledek zápasu byl 5:4, takže o góly nouze na obou stranách nebyla. Opět dostali prostor mladší kluci, v bráně od konce sezóny poprvé nastoupil Vokoun, nicméně i tak převahu měli hráči mladší. Soupeř nastoupil rovněž v omlazené sestavě, což se na předvedené hře projevilo a od obou týmů jsme mohli být svědky mnoha taktických chyb. 

Pro nás zápas vypadal opravdu bledě, a to když jsme prohrávali už 5:1. Nevím, jaký byl důvod pro polevení, ale když jsem přidal na hlase, kluci začali pracovat přesně tak, jak měli. Pokud někdo nechce makat pro Kladno, má hold smůlu. Překvapil mě mladý Fedorišin, který vstřelil dvě branky a svou kvalitu rovněž ukázal Holub. Jinak budu kritický. 

Nyní jsme po posledním zápase, hlavami jsme jinde a po dlouhé sezóně nás čeká zasloužené volno. 10. ledna nám začíná příprava, kterou musíme začít odpočatí.“

SK Motorlet Praha – SK Kladno 5:4 (2:1)

Sestava pro 1. poločas: Vokoun – Borák, Noll, Abrham, Kolářský – Procházka, Holub, Pospíšil L. – Jančí, Šnobl, Krpálek

Sestava pro 2. poločas: Vokoun – Borák, Noll, Kolářský, Veiner – Tyban, Holub, Čermák – Jančí, Procházka, Fedorišin

Branky: 2x Fedorišin, Čermák, Holub

Příští utkání „A“ tým odehraje 16.1. 2022 v 10:00 proti „B“ týmu Mladé Boleslavi. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: https://kladensky-fotbal.rajce.idnes.cz/SK_Kladno_-_FC_Chomutov_divize_B_2021_22

Komentáře