Proběhlo minisoustředění mužů!

Minisoustředění Mužů

V probíhající zimní přípravě, ve které se oba dospělé týmy připravují na jarní boje na čele tabulky Divize B, respektive 1.A třídy, se rozhodlo vedení klubu pro soustředění v domácích podmínkách. Mužům tak ubylo cestování do vzdálených destinací a plně mohli využít zázemí domácího stadionu Františka Kloze, zejména novou umělou trávu.

Soustředění bylo pro hráče třídenní završené sobotním utkáním dvou jedenáctek proti sobě. Ve čtvrtek se hráči sešli na dopolední fázi na stadionu Františka Kloze v 9:30 a ihned se zostra pustili do tréninku, kde převažovali zejména různé formy her. Jedinou kaňkou dopolední fáze bylo zranění brankáře Vokouna, který si poranil kotník. Po společném obědě v restauraci SK Kladno hráče čekal náročný herně-kondiční intervalový trénink.

Páteční program byl podobně náročný, zejména ranní fáze, kdy se hráči rozdělili do tří skupin a opět je čekal velice intenzivní intervalový trénink, kdy si sáhli až na dno sil. Po obědě na SK následoval krátký odpočinek a začátek odpolední fáze, která byla zaměřena zejména na herní kombinace zakončené střelou. 

Sobotní poledne patřilo závěru soustředění, kdy hráče čekalo utkání mezi sebou, to nejlepší na konec. Trenéři poskládali dva týmy, které se proti sobě utkali v ostrém zápase, který byl až překvapivě vyhecovaný a hrál se ve velmi vysokém tempu. Modří nakonec těsně porazili Bílé 4:3 a zaslouženě se mohou těšit na Pizzu od poraženého týmu.

Komentáře