Reportáž 15. kola s Újezdem Praha

„A“ tým se v posledním kole představil na půdě Újezdu Praha. Přímý souboj o druhé místo se od začátku nese v duchu soubojů a hry na malém prostoru, ze které obvykle těží domácí. To se potvrdilo i v sobotu, Újezd Praha totiž vede již od 6. minuty, kdy se na zadní tyči objevil osamocený Janků, který otevřel gólový účet utkání. Vyrovnáno je ovšem hned v minutě 13. – Kolářský si přesně našel míč Hampla a zaslouženě tak mohl slavit. Ze hry začínají postupně hrozit domácí, jednoduchým stylem hry překonávají naší zálohy a uzamykají nás tak před vlastní brankou. Gól na sebe tak bohužel nenechává dlouho čekat, do kabin se tak odchází za stavu 2:1 pro domácí.

Půle přináší pouhé náznaky šancí a nese se v bezzubém tlaku našich borců. Újezd se pro vedení zatahuje a přenechává nám tak iniciativu hry. Tu jsme za celou druhou půli nedokázali zúročit a naopak inkasujeme na konečných 1:3.

SK Újezd Praha 4 – SK Kladno 3:1 (2:1)

Sestava: Švenger – Borák, Rendla, Hrubeš, Kolářský – Holub, Eichler (71. Král), Blažek (46. Pihrt) – Hampl, Šíma (65. Šnobl), Pospíšil (46. Pihrt)

Branka: 13. Kolářský

„A“ tým nakonec přezimuje na celkovém 4. místě se ztrátou dvanácti bodů na první Chomutov. Pro více aktuálních informací sledujte naše sociální sítě!

Komentáře