Reportáž 2. kola s Neratovicemi – Byškovicemi

Série „A“ týmu čtyř zápasů bez porážky skončila tuto sobotu na hřišti Neratovic – Byškovic. 

Utkání začíná nebezpečím ze strany Kladna, trojice slibných šancí brankou nekončí. Šnobl a Hampl v zakončení neuspěli a taktovku v utkání, alespoň co se šancí týče, přebírají domácí. Neratovicím – Byškovicím vyšel tah hrát na začátku utkání zataženě, přežili tlak Kladna a od 20. minuty vysouvají presink. To se dokonale vyplácí, hrubá chyba v rozehrávce znamená obdržení gólu. Domácí do vedení posílá Šobr. Stejný hráč se do poločasu prosadil ještě jednou, nedůraz kladenské obrany ve svém pokutovém území znamená navýšení výsledku, který znamená poločasový výsledek 2:0.

Půle druhá i přes tři střídání neznamená změnu obrazu hry. Bezzubý útok Kladna neúspěšně dobývá pevně zamknutou neratovickou tvrz. Ta naopak na kladenské vysílá jeden protiútok za druhým, ty se Kladnu sice daří odvracet, ovšem za cenu sprintu přes půl hřiště. A to se někde podepsat musí. Vykreslující pro sobotní utkání se penalta pro Neratovice, rychlá křídla domácích opět větrá obranu Kladna. Zatažení za ruční brzdu přichází v podobě faulu Rendly. 3:0.

Po dvou výhrách tak přichází kruté vystřízlivění, o to hůř že bez vstřelené branky.

FK Neratovice – Byškovice – SK Kladno 3:0 (2:0)

Sestava: Pettík – Houha. Rendla, Hrubeš, Borák (46. Kolářský) – Holub (70. Slabý), Folprecht, Kafka (46. Šíma) – Hampl (75. Pihrt), Šnobl, Eichler (46. Pospíšil)

V příštím utkání se náš „A“ tým představí na svém domácím hřišti proti Březové. Ta ve stejný čas porazila Louny 5:1. Nepůjde tak o vůbec nic lehkého. Začínáme v pátek 18.8. v 18:00.

Komentáře