Reportáž 2. kola s Neratovicko – Byškovickým FK.

Druhé kolo ročníku 2022/23 fotbalisty SK Kladno zavedlo na horkou půdu Neratovic – Byškovic. Nesmiřitelný sok náš tak 13. srpna přivítal na své domácí půdě. Na Neratovickém stadionu v 10:15.

Kladenští fotbalisté do zápasu vstoupili velice dobře, kdy se postupnou kombinací a častým držením míče dostávali do nebezpečných prostorů ve slibné vzdálenosti od soupeřovy branky. Ke smůle však ani jedna ze slibně se rozvíjejících akcí brankou neskončila. První poločas tak skončil bez branek.

Druhý poločas výrazně ovlivnilo vyloučení jednoho z hráčů domácího týmu. Proměna obrazu hry však vedla k zatažení domácích, což kladenských činilo značné problémy a překonání kompaktního bloku Nerotovicko – Byškovického týmu se zdálo v nedohlednu. Jako spása se však zdá standartní situace, ze které mladý Kolářský vstřílí branku a Kladno tak posílá do vedení. To domácí nutí hru otevřít a více riskovat. Po závarech před kladenskou brankou přichází rychlý protiútok, na jehož konci čeká navrátilec Kafka a svou třetí brankou v třetím soutěžním utkání určuje konečný stav utkání – 2:0!

Kladno si tak z Neratovic přivezlo skvělou výhru a velice cenný skalp napříč divizními týmy.

FK Neratovice – Byškovice – SK Kladno 0:2 (0:0)

Sestava: Pettík – Borák, Rendla, Javorek, Kolářský – Dostál (68. Rottner), Holub, Balšánek, Procházka (88. Růžička), Ježdík (83. Blažek) – Kafka (88. Slabý)

Branky: Kolářský, Kafka

Příští utkání SK Kladno odehraje již tuto středu na půde Rokycan. Jedná se o utkání 1. kola MOL Cupu. Výkop je 17. srpna v 18:00. Pro více informací sledujte naše sociální sítě!

Komentáře