Reportáž 20. kola B týmu.

Pro prohře na domácím hřišti B tým dle slov trenéra Abrhama čeká zápas jara. A to se sousedem v tabulce – Ligmetem Milín. Ten se v tu chvíli nachází 4 body před kladenskými mladíky. Pokud „B“ tým vyhraje, v tabulce se neposune. Ovšem rapidně sníží manko na třetí a případně druhou příčku. Slova o zápase jara jsou tedy na místě.

První poločas začíná tlakem domácího týmu Milína, řadu standardních situací v úvodu završuje Obdržal ve 26. minutě a posílá tak domácí do vedení. Kladno se svou bojovností sice soupeři sice vyrovnává, nedokáže však skóre korigovat a po prvním poločase je tak skóre stále 1:0 pro domácí.

Poločas druhý však ze strany našeho „B“ týmu přináší gradaci výkon a postupné zlepšení ve všech herních aspektech, což předznamenává obrat utkání. V 59. minutě je za důsledné napadání odměněn Hanzlík, který se na hranici velkého vápna zmocnil míče a chladnokrevně vyrovnává. Druhý gól přichází o pár minut později z centru opět na Hanzlíka. Ten se znovu nemýlí a posílá kladenské do vedení. Potvrzení dominance ve druhém poločase potvrzuje navrátilec Hanzlík po průnikové přihrávce mezi stopery domácích třetí brankou. Tím završil hattrick a skvělý výkon celého týmu.

Hektický závěr utkání znamená korekci skóre na 3:2 z pohledu Kladna a červenou kartu Boráka. Víc se však nestalo a Kladno tak může slavit velice důležitou výhru na půdě soupeře!

 

TJ Ligmet Milín – SK Kladno „B“ 2:3 (1:0)

Sestava: Pokorný – Borák, Pechr, Noll – Daníček (62. Jančí), Pospíšil, Slabý, Dostál, Veiner (46. Čapek) – Hanzlín, Blažek (72. Fedorišin)

Branky: 3x Hanzlík

 

V příštím utkání se „B“ tým představí na svém domácím hřišti v Unhošti proti rezervě týmu FK Králův Dvůr. Výkop je v pátek 7.4. v 10:15. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.

Komentáře