Reportáž 7. kola

Deštivé ráno 17. září přináší utkání s číslovkou 7 a náš stadion přijíždí SEKO Louny.

V tu chvíli lídr tabulky přijíždí s jasným cílem. Betonovat. Borci z Loun zodpovědně již od středového kruhu tvoří neprůstupnou hradbu, čímž se prvním obráncem stává hrotový útočník a Kladno tak čeká obléhání v podobě vysokého držení míče s cílem vytvořit si zajímavou příležitost pro vstřelení branky.

První poločas přináší nic než pouhou snahu domácího Kladna doplněnou protiútoky lounského SEKA, a do kabin se tak odchází s bezbrankovým výsledkem.

Druhý poločas začíná opravdu pozvolna. Na postupnou výstavbu hry se domácímu SK nedaří navázat a lehkou převahu na svojí stranu získávají Louny. Úvodních 10 minut však gólem Loun nekončí a Kladno se tak opět dere do útoku. Vytvořený tlak se po prostřídaní několika hráčů stupňuje a vyústěním se stává série standardních situací.

Do konce zbývají 2 minuty a odvrácený rohový kop se odráží na pomezí velkého vápna, kde si míč přebírá bránicí hráč Loun. Dotírající Dostál se ovšem míče zmocnil a levou nohu posílá balón přímo na branku. Ten se otírá se nohy hráčů v pokutovém území a znehybněný brankář Loun nemá šanci – Kladno v závěru dostává vedení na svojí stranu a vítězi 1:0!

SK Kladno – FK SEKO Louny 1:0 (0:0)

Sestava: Pettík – Borák, Pechr, Javorek, Růžička – Ježdík, Holub, Balšánek, Procházka (90. Kolářský) Blažek (80. Dostál) – Kafka (66. Šnobl)

Branky: 88. Dostál

V příštím utkání se “A” tým představí opět na domácím hřišti a to proti týmu SK Kosmonosy. Výkop je 24.9. v 10:15. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.

Komentáře