Starší dorost SK Kladno zahájil sezonu vítězstvím na Vyšehradě

Parádní start do České ligy dorostu předvedla devatenáctka SK Kladna. Ve velkém vedru vyhrála na umělé trávě Slavoje Vyšehrad 3:2. Úspěšnou premiéru si tak odbyl i její nový trenér Radek Duda. Mladšímu dorostu se utkání nepovedlo výsledkově, když v Praze prohrál 2:3.            

Starší dorost SK Kladno vstoupil do nové sezony s novým trenérem. Týmu se ujal Radek Duda, který vedl na Kladně i B mužstvo v divizi, když ještě první tým hrál nejvyšší soutěž. A premiéra to byla vydařená. Týmu do devatenácti let se podařilo vyhrát na hřišti Vyšehradu 3:2. Utkání se hrálo od začátku ve vysokém tempu. Domácí hrozili především ze standardních situací, kdežto hosté byli fotbalovější. „Našim hráčům patří dík za přístup v boji s velkým vedrem, které bylo na umělce velice extrémní. Slušný výkon, jen se příště vyvarovat individuálních chyb a pokračovat dále ve hře zvané fotbal,“hodnotil Radek Duda.

V České lize mladšího dorostu hrál tým SK Kladno do sedmnácti let také na hřišti Slavoje Vyšehrad. Výsledek utkání byl stejný jako u staršího dorostu, tentokrát ale ve prospěch domácích. Hostům nevyšly začátky obou poločasů. Zatímco v prvním dokázali hráči Kladna ještě vyrovnat, ve druhém šli domácí do dvougólového vedení a hosté už pouze snížili. „Kluci to ale nezabalili a posledních dvacet minut jsme byli lepším týmem. Bohužel pro nás jsme  dokázali jen snížit,“litoval Jan Pejša, trenér SK Kladno.

 

ČLD U19 – FK Slavoj Vyšehrad – SK Kladno 2:3 (2:2)

Branky: Pospíšil L. 2x, Kolářský

Sestava: Cimrman – Veselý, Kolářský, Janda, Veiner – Čermák (79. Kreisinger), Donát, Pospíšil L., Krpálek (78. Kukla), Pospíšil T. (90. Lunger) – Šnobl (64. Chvojka)

 

ČLD U17 – FK Slavoj Vyšehrad  – SK Kladno 3:2 (1:1)

Branky:Bartoš, Bokša

Sestava: Švestka – Vaňous, Rottner (60. Bokša), Klvaň, Justra (46. Kácl) – Zábranský, Bartoš  – Tung (70. Kadeřábek), Duda (46. Herčík), Blažek – Charvát

Komentáře