V prvním utkání nové sezóny jsme prohráli.

SK Kladno – RMSK Cidlina     2:3 (střelci: Fitko, David)

Do prvního mistrovského zápasu v jedenáctkovém fotbale jsme vstoupili aktivně. Od úvodních minut jsme byli fotbalovějším týmem a po zásluze šli v osmé minutě do vedení. Po krásné kombinaci středem hřiště se Aleš Fitko ocitl sám před brankářem a v obrovské šanci nezaváhal – 1:0. Vypracovali jsme si spoustu dalších brankových příležitostí, které jsme však nevyužili. Ve 35. minutě přišel trest. Hosté zahráli rohový kop na krátko a přetažený centr na zadní tyč uklidil do naší branky stoper David Dvořáček – 1:1. Z obdržené branky jsme se brzy oklepali a o dvě minuty později Denis David napřáhl z dvaceti metrů a jeho střela skončila pod břevnem – 2:1.

Druhý poločas už s fotbalem neměl nic společného. Hustý déšť vytvořil z jedné poloviny hřiště břečku, míč se zastavoval v loužích a bylo to jen o soubojích. Soupeř se trefil dvakrát z velké dálky a šťastně vybojoval tři body.
Sestava: Koloušek – Šmolík, Polcar, Antonov, Kalík – Hauge, Chvalník, Kubík, Hájek – Fitko (57. Bacílek), David (74. Jemelka).
Hodnocení trenérů:
Klukům nemáme co vytknout, makali od začátku až do konce. V první půli jsme měli velkou převahu a byli fotbalovější. Mrzí nás jen nevyužití brankových příležitostí.

Komentáře