Vracející se forma B týmu

V 7. kole 1. B třídy se naše rezerva utkala s SK Lány. Povedený zápas, ve kterém B tým vstřelil 3 góly, nyní hodnotí trenér Tomáš Abrham.

„V dnešním zápase soupeř použil podobnou taktiku, jako většina týmů proti nám – prakticky se nepouštěl do ofenzívy a veškerou iniciativu nechal na nás. Dnes se nám ale naštěstí poměrně brzo podařilo dostat k pokutovému kopu, kdy Javorek svým důrazem a rychlostí pronikl do velkého vápna, ve kterém byl faulovaný a následně se Stříška z penalty nemýlil. I přes to Lány pořád spoléhaly na defenzivní blok a jedinou hrozbou pro nás byly tak jejich pokusy o protiútoky, které se nám dařilozastavovat.

Do druhého poločasu jsme zvýšili aktivitu v napadání a po samostatném nájezdu opět Stříška zvýšil na 2:0. Další gól jsme přidali po standartní situaci Kaliny, kdy jeho centr úspěšně tečoval Janda a dopravil tak míč do brány soupeře. Pak už jsme měli hru pod svojí kontrolou, ale opět se projevila naše klasické neproměňování šancí.

Nyní opět budeme bojovat o přední místa v tabulce a zároveň hrát fotbal, který nás baví. Máme stanovené nějaké cíle, za kterými si musíme jít.“

Branky: 18. Stříška (p.), 72. Stříška, 75. Janda

SK Kladno ,,B“ – SK Lány 3:0 (1:0)

Sestava: Kindl – Kreisinger (65. Čermák), Javorek, Janda (75. Roulich), Kalina – Kejha, Donát, Stříška, Čapek (83. Strnad) – Neuberger (65. Šimáček), Korpa (75. Pokorný)

V příštím utkání se B tým představí opět na domácím hřišti v Unhošti proti týmu FK Rudná. Výkop je 4.10 v 15:00. Dle aktuálních nařízení Ministerstva zdravotnictví bude toto utkání odehráno bez přítomnosti diváků. Sledujte náš Facebook a Instagram!

Foto: Antonín Vydra

Komentáře