Žáci SK Kladno absolvovali letní soustředění ve Spořicích

Kladno – Stává se z toho tradice. Žákovská mužstva SK Kladno vyrazila na společné soustředění. Po zimní přípravě na Dvorské zvolila letní ve Spořicích u Chomutova. Na týden se tak podařilo propojit všechna čtyři žákovská mužstva včetně trenérů.

Ve Spořicích u Chomutova našly všechny čtyři ročníky žákovských kategorií SK Kladno skvělé podmínky. K dispozici měly dvě travnatá hřiště, velkou halu, plavecký bazén i beach volejbalový kurt. „Soustředění splnilo naše očekávání. Měli jsme vše co jsme potřebovali a využili veškeré možnosti pro přípravu. Poděkování patří také panu majiteli, který se o nás denně staral a vytvořil nám výborný servis,“hodnotil Jan Procházka, šéftrenér žáků SK Kladno.

Na soustředění sehrála všechna čtyři mužstva přátelská utkání s žáky z Mostu. Všechny zápasy vyhráli fotbalisté SK Kladna. „Jsem rád, že se nám daří spojit kluky a trenéry dohromady. Když vidíte, jak si navzájem fandí v zápasech, tak to potěší a mám z toho radost,“zhodnotil letní soustředění Jan Procházka.

Komentáře