11. kolo: Výhra v závěru nad Českým Brodem

V 11. kole se na závěr náročného týdne náš A tým postavil na svém domácím hřišti k utkání proti Českému Brodu. Vítězné utkání nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

“V první řadě musím kluky pochválit za odhodlání vyhrát zápas i v posledních minutách, kde se ukazuje silný charakter tohoto mužstva. Myslím si, že byla vidět únava z náročného týdne, který jsme bodově zvládli slušně. Místy byla vidět velká nepřesnost přihrávek, horší pohyb v nabídce a chybovost v bránění, a i proto jsem střídal větší počet hráčů najednou, kteří na hřiště přinesli čerstvou kvalitu. Samozřejmě musím pochválit i soupeře, který má kvalitní mužstvo a dnes nám to vůbec neulehčil. Potrestali nás za naše chyby, kterých se musíme do příště vyvarovat. Teď máme delší čas na přípravu na příští zápas, jsou tam nějaké drobné bolístky a šrámy ze zápasů, ale věřím, že to bude v pořádku.”

SK Kladno – SK Česky Brod 3:2 (1:1)

Sestava: Vokoun – Ježdík (90. Růžička), Javorek, Noll, Borák (61. Kolářský) – Holub (80. Procházka), Balšánek (61. Říha), Pechr – Čížek, Šnobl (80. Šíma), Pospíšil L.

Branky: 31. Šnobl, 61. Holub, 89. Pechr

V příštím utkání se A tým utká na venkovním hřišti proti FK Ostrov. Výkop je 9.10. 2021 v 15:00. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: https://kladensky-fotbal.rajce.idnes.cz/SK_Kladno_-_FC_Chomutov_divize_B_2021_22

Komentáře