12. kolo: A tým prodlužuje neporazitelnost

Ve 12. kole jsme zavítali na půdu týmu FK Ostrov. Vítězné utkání nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

“Jsem moc rád, že jsme dnes vyhráli protože zápas to vůbec jednoduchý nebyl, soupeř hrál aktivně i v 10 hráčích. Škoda, že se nám první poločas nepodařilo přidat více branek, protože šance na to byly. Jednak 2 penalty a také šance Šnobla před osamoceným gólmanem. Dalším gólem k výstavnímu gólů Javorka by se hra více uklidnila. Dnes jsme hrozili také z rohových kopů, což jsem rád. Ve druhém poločase jsem na kluky apeloval, aby hráli v obraně zodpovědně, byli trpěliví do zakončení a počkali si na chybu soupeře. Protože to nebyl vůbec klidný zápas hráči soupeře a i my jsme ztráceli zbytečně míč.
Naštěstí se druhý gól dát povedlo až na konci zápasu když to hezky uklidil Čížek. Nyní máme týden na přípravu na zápas s Meteorem, musíme se podívat na naši hru, ale každopádně klukům děkuji, dneska to odmakali.”

FK Ostrov – SK Kladno 0:2 (0:1)

Sestava: Vokoun – Ježdík, Javorek, Noll, Kolářský – Balšánek, Holub (56. Říha), Procházka (67. Růžička) – Čížek, Šnobl, Pospíšil T. (76. Šíma)

Branky: 16. Javorek, 92. Čížek

V příštím utkání se A tým představí na svém domácím hřišti proti FK Meteor Praha VIII. Výkop je 16.10. 2021 v 10:15. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: https://kladensky-fotbal.rajce.idnes.cz

Komentáře