13. kolo: Meteor ukončil neporazitelnost prvního týmu

Ve 13. kole na náš domácí stadion zavítal FK Meteor Praha VIII. Zápas, který ukončil víc jak měsíc dlouhou neporazitelnost “A” týmu, nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

„Samozřejmě že dnešní zápas se mi po vítězné sérii, která včera skončila bude hodnotit hůř. Na začátku zápasu jsme byli celkem aktivní a objevovaly se tam náznaky šancí, kdy Pospíšilovu střelu vyrazil gólman hostů a pak jsme nepřesnou přihrávkou v klíčovém momentu nedotáhli další slibně se rozvíjející akci. Soupeře jsme pak zbytečně dostali do hry a mohlo se nám to vymstít. Nedařilo sa nám přejít přes střední pásmo a když už se nám to povedlo, tak nedali jsme tu správnou předfinální přihrávku na hráče v útoku. Musím bohužel říct, že jsme byli málo nebezpeční ve finální fázi hry a tak jsme neměli z čeho dát góly. Soupeř čekal trpělivě na naší chybu, kterou potrestal a vyhrál. Děkuji fanouškům, kteří dnes dorazili a povzbudzovali nás do konce zápasu, bylo jich slyšet a mrzí mě, že jsme jim to dnes neoplatili výhrou.”

SK Kladno – FK Meteor Praha VIII 0:2 (0:0)

Sestava: Vokoun – Ježdík (27. Růžička), Javorek, Pechr, Kolářský – Říha, Holub, Balšánek (83. Borák) – Čížek, Šnobl (58. Šíma), Pospíšil T.

V příštím utkání se “A” představí na venkovním hřišti proti FK SEKO Louny. Výkop je 23.10. 2021 ve 14:30. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: https://kladensky-fotbal.rajce.idnes.cz/SK_Kladno_-_FC_Chomutov_divize_B_2021_22

Komentáře