14. kolo: Remíza v Lounech

V předposledním kole náš “A” tým zavítal na půdu mužstva Seko Louny. Nerozhodný zápas nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

„Zápas jsme si rozehráli celkem dobře, ze začátku jsme byli celkem aktivní, hrozili jsme z brejků a čekali jsme na chybu soupeře a ta přišla, když gól do prázdné brány dal Šnobl. Bohužel musíme přiznat že dnešní fotbal byl z obou stran bez větších šancí a hrálo se především v prostoru mezi velkými vápny. Byli jsme nuceni hrát především vzduchem, jelikož přihrát si po zemi bylo místy nemožné, což nám nevyhovovalo a myslím, že soupeři také ne. V 52. minutě jsme bohužel nevystoupili proti hráči s míčem a ten vystřelil z poza vápna k tyči a srovnal na 1:1. Ke konci jsme chtěli ještě něco s výsledkem udělat ale nebyli jsme přesní v předfinální fázi a nedotáhli šance do gólu. Kluci makali, bojovali a jsem jim za to vděčný.”

FK Seko Louny – SK Kladno 1:1 (0:1)

Sestava: Vokoun – Borák, Javorek, Pechr, Kolářský – Balšánek, Holub, Říha – Čížek, Šnobl (57. Šíma), Pospíšil T. (81. Procházka)

Branky: 14. Šnobl

V příštím utkání se “A” tým utká na svém domácím hřišti s týmem SK Slaný. Výkop je 30.10. 2021 v 10:15. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: https://kladensky-fotbal.rajce.idnes.cz/SK_Kladno_-_FC_Chomutov_divize_B_2021_22

Komentáře