3. kolo: Druhá domácí výhra sezóny s Aritmou

V sobotu od 10:15 jsme rozehráli 3. kolo Divize B. Vítězný zápas proti SK Aritma Praha nyní hodnotí trenér, Jan Pejša.

V první řadě bych chtěl klukům poděkovat za odvedený výkon a za herní trpělivost, kdy jsme se první poločas velmi obtížně prosazovali do pevného bloku Aritmy. Měli jsme jednu stoprocentní šanci, nicméně jí Šnobl nedokázal proměnit.

Obraz hry se neměnil ani druhý poločas, ve kterém jsme branku soupeře dobývali úplně stejně. Po vystižení přihrávky se do brejkové situace dostal Pechr a po narážečce s Říhou nás krásnou střelou poslal do vedení 1:0. V tenhle moment Aritma hru musela otevřít, chvílemi se dostávali na naši útočnou polovinu, ale mimo jedné šance, kterou jsme soupeři nabídli sami, neměli nic. My jsme naopak hrozili z protiútoků a po krásné kombinační akce na 2:0 dokázal 10 minut před koncem navýšit Procházka.

Po druhém gólu soupeř neměl síly s utkáním něco udělat. Z mého pohledu zasloužené vítězství.“

SK Kladno – SK Aritma Praha 2:0 (0:0)

Branky: 53. Pechr, 78. Procházka

Sestava: Vokoun – Ježdík, Pechr, Hanzlík, Nosek – Holub – Čížek (84. Stříška), Říha (63. Procházka), Donát (74. Růžička), Pospíšil – Šnobl (46. Tóth)

V příštím utkání se postavíme týmu FK Brandýs nad Labem. Výkop je v sobotu 12.9. v 10:15. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram!

Foto: Kladenský deník

Komentáře