Smolná prohra Béčka v posledních minutách

Ve svém čtvrtém kole se naše rezerva představili na hřišti v Loděnici. Své hodnocení proti místnímu AFK nyní přináší Tomáš Abrham.

,,Dnešní utkání jsme začali ve stejném duchu, jako ty předešlé. Dokázali jsme si vypracovat několik velmi slibných gólových šancí, které jsme ale nedokázali proměnit. Poté jsme soupeři nabídli dvě gólové šance, kterými nepohrdnul a po dorážce z přímého kopu a naší následující špatné přihrávce na brankáře šel soupeř do vedení 2:0. I přes naší snahu jsme do poločasu vyrovnat nedokázali a poločasové skóre se tak neměnilo.

O poločasové pauze jsme si v kabině vyjasnili, jak chceme hrát, což vedlo k úspěchu, jelikož jsme dokázali snížit a po našem následném tlaku se dokonce dopracovat v otočení stavu utkání. V 87. minutě jsme hlavičkou dokázali zvrátit stav na 2:3, což bohužel bylo z naší strany vše.
Soupeř po krásné střele do horního rohu branky vyrovnal na 3:3 a následně jsme naší špatnou rozehrávkou nabídli soupeři rychlý protiútok, který vyústil v pokutový kop. Po minulém utkání, kdy jsme my v poslední minutě vstřelili gól, nyní víme, jak fotbal umí být krutý.“

AFK Loděnice – SK Kladno ,,B“ 4:3 (2:0)

Branky: 51. Říha, 66. Neuberger, 87. Šímáček

Sestava: Kindl – Kalina, Janda, Abrham, Kejha – Čapek (59. Korpa), Stříška (81. Roulich), Šimáček, Dejčmar (72. Čermák) – Neuberger, Říha

V dalším utkání se na svém domácím hřišti v Unhošti rezerva představí proti SK Braškov. Výkop je 20.9. v 16:30. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Antonín Vydra

Komentáře