4. kolo: První venkovní výhra v Brandýse nad Labem

21. sprna 2021 jsme v 10:15 nastoupili na venkovním hřišti proti v Brandýse nad Labem. Zvládnutý zápas nyní hodnotí trenér Dušan Binder.

,,V první řadě jsem moc rád za výhru, a potvrdili jsme tím přechozí zápas na domácím hřišti. Soupeř byl těžký a klukům moc gratuluji a jsem vděčný.

Soupeř těžil ze standartních situací, hrál jednoduchý fotbal a nic nevymýšlel. My jsme první poločas odehráli podle mých představ a z protiútoků jsme vstřelili dvě branky. Oba střelci -hráči pravého kraje byli ve správný čas na správném místě. Ovšem jsem také dělali hodně faulů kolem velkého vápna a ze standartní situace přišel kontaktní gól a soupeře jsme zbytečně dostali do hry.

Po přestávce jsme dokázali soupeři odskočit na rozdíl dvou branek, ale oni opět udeřili ze standartní situace, čímž započala partie ,,nahoru – dolů“, kdy nás brankář Vokoun podržel a my si tam odvážíme tři body“

FK Brandýs nad Labem – SK Kladno 2:3 (1:2)

Sestava: Vokoun – Kolářský (46. Borák), Javorek, Noll, Ježdík – Holub, Růžička, Procházka (46. Čížek) – Šnobl (83. Jančí), Říha (53. Donát), Pospíšil T. (89. Abrham)

Branky: 15. Kolářský, 18. Šnobl, 70. Pospíšil

V příštím utkání se náš ,,A“ tým utká na domácím hřišti proti FK Arsenal Česká Lípa. Výkop je 28. 8. 2021 v 10:15. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram!

Foto: Antonín Vydra

Komentáře