7. kolo: Zasloužená výhra nad Chomutovem

V 7. kole Divize B jsme na svém domácím přivítali FC Chomutov. Zvládnuté utkání, ve které jsme na svou stranu dokázali dostat až v samotném závěru, nyní hodnotí trenér A týmu Jan Pejša.

,, Do utkání jsme vstoupili aktivně. Soupeře, který byl velmi fotbalový, jsme dokázali přehrávat. Dobře jsme napadali rozehrávku, čímž jsme je soupeře dostali pod tlak a vypracovali jsme si tři gólové šance a jednu z nich Čížek proměnil. Bohužel pro nás Chomutov po pár minut dokázal vyrovnat, a i přes to že šlo o šťastný gól.

Druhý poločas byl od obou týmů velice ofenzivní, byli jsme svědky šancí na obou stranách. V ošemetných šancích nás dokázal podržet brankář Vokoun, a my jsme pak následněv 82. minutě díky penaltě dokázali dostat vedení na naší stranu. Těsně před koncem jsme pak zvýšili na 3:1.

Vzhledem k utkání šlo o zasloužené vítězství a právem tak bereme tři body.“

SK Kladno – FC Chomutov 3:1 (1:1)

Branky: 24. Čížek, 82. Hanzlík, 88. Šnobl

Sestava: Vokoun – Ježdík, Pechr, Hanzlík, Nosek – Holub – Čížek, Procházka, Říha, Dejčmar – Tóth

V příštím utkání se představíme opět na domácím hřišti, a to proti týmu FK Baník Most – Souš. Výkop je 10.10. 10:15. Dle aktuálních nařízení Ministerstva zdravotnictví bude toto utkání odehráno bez přítomnosti diváků. Sledujte náš Facebook a Instagram!

foto: kladensky-fotbal

Komentáře