8. kolo: Nešťastná prohra s Mostem

V 8. kole na naše hřiště zavítalo mužstvo FK Baník Most – Souš. Vypjatý zápas, který jsme ztratili až v úplném závěru hodnotí trenér Jan Pejša.

,, V dnešním vyrovnaném utkání byl bohužel tím šťastnějším Most. V prvním poločase jsme byli svědky opatrného výkonu obou týmů, byl znát vzájemný respekt a oba týmy tak hrály opatrný fotbal.

V druhém poločase jsme špatnou hlavičkou soupeři nabídli vedení, na což jsme zvládli rychle reagovat rohem, který po Javorkově zakončení znamenal vyrovnání. Od té doby jsme byli lepším týmem a dokázali jsme si vypracovat několik slibných příležitostí, které jsme ovšem nedokázali proměnit. Nicméně nás v tlaku zastavily dýmovnice, kvůli kterým bylahra přerušená na 6 minut a my jsme tak vypadli z tempa, ve kterém jsme dosud hráli.

Zápas rozhodla smutná situace, kdy Ježdík smolně nasměroval soupeřovu střelu do protipohybu našeho brankáře. Poté jsme hru otevřeli, z čehož plynul i gól třetí.

Dnes určitě nevyhrálo lepší mužstvo. Šlo o vyrovnané utkání, ve kterém jsme místy dokázali být lepším týmem. I přes to, že jsme dnes hráli v „okleštěné“ sestavě díky nemocím, dokázali jsme předvést velmi dobrý výkon. Bohužel ale bez chtěného výsledku.

SK Kladno – FK Baník Souš – Most 1:3 (0:0)

Branky: 50. Javorek

Sestava: Vokoun – Javorek, Pechr, Hanzlík (54. Růžička), Ježdík – Holub – Čížek, Procházka (78. Dejčmar), Donát, Pospíšil – Tóth (85. Neuberger)

O dalších utkáních, které jsou momentálně odložené, Vás budeme informovat na Facebooku a Instagramu!

Foto: Antonín Vydra

Komentáře