9. kolo s Českou Lípou

Souboj o horní příčky přineslo 9. kolo, ve kterém kladenské SK zavítalo na půdu Arsenalu Česká Lípa.

Ráz utkání byl nastaven od samého začátku. Velice aktivní domácí na nic nečekali a na Kladno doslova „vlétli“. Netrvalo to vůbec dlouho a mohlo se rozehrát znovu. Vystižená rozehrávka Kladna předcházela nezachycení protiútoku a domácí na pohled pěknou akcí již ve čtvrté minutě určují stav skóre na 1:0. Pro Kladno jde tak o velké probuzení.

Vstřelený gól však jako by ublížil hře a obě mužstva se zatahují, postupné zakládání útoků z hlubin vlastních polovin hřiště se nezdá být způsobem, který by přinesl další gól. Iniciativu na svojí stranu lehce přebírají hráči Kladna. Ovšem pokud bychom definovali impotenci, dokonalým příkladem by byl právě zápas s Českou Lípou. Jediným světlým okamžikem byla akce Dostála se Šnoblem, který míč ideálně připravil Blažkovi. Ten ovšem v klíčovém momentu branku přestřelil a do kabin se tak odcházelo za stavu 1:0.

Poločas druhý pokračoval ve stejném trendu. Oživení hry přišlo v podobě střídání, kdy se do hry dostal Borák se Šímou, kteří společně se zbytkem týmu obranu soupeře dostávají pod tlak a snaží se o vstřelení tíženého gólu. Ten stále nepřichází a Kladno se rázem musí bránit. Velice rychlý přechod Českolipských hasí svými zákroky Pettík.

Gól nepadl ani po závěrečném tlaku Kladna, což znamená naší tuto sezónu třetí nepořízenou a z České Lípy odjíždíme bez bodu.

 

FK Arsenal Česká Lípa – SK Kladno 1:0 (1:0)

Sestava: Pettík – Ježdík, Rendla (46. Pechr), Javorek, Růžička – Dostál (62. Šíma), Holub, Balšánek, Procházka (76. Kolářský), Blažek (62. Borák) – Šnobl

V příštím utkání se „A“ tým představí na své domácí půdě, a to proti týmu FC Chomutov. Výkop je 8.10. v 10:15. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.

Komentáře