B tým: Čtyřgólový příděl Loděnici

Další utkání odehrál také “B” tým, který nastoupil na hřišti v Loděnici. Spokojený trenér Abrham nyní celé utkání hodnotí.

„Sobotní utkání v Loděnici se hodnotí velmi dobře. Myslím, že šlo o rapidní zlepšení. Útočná trojice, kterou jsme pro toto utkání zvolili odehrála kvalitní zápas. Šnobl se v první půli prosadil dvakrát, což vzhledem k šancím, které jsme měli, nemuselo být všechno.

Rovněž jsme museli kvůli zranění v “A” týmu šáhnout ke změnám, kdy v bráně nastoupil 16letý Vajshajtl. Velkým překvapením byla také stoperská dvojice, ve které nastoupil Pospíšil se Švamberou, oba se toho ujali na výbornou. Druhý jmenovaný si také připsal asistence, takže za mě skvělý výkon.
Je vidět, že opět nastalo zlepšení a výkon má tendenci se zvyšovat. Nyní se chceme soustředit na Braškov a nic neponechat náhodě.“

AFK Loděnice – SK Kladno “B” 1:4 (0:2)

Sestava: Vajshajtl – Kejha, Švambera (60. Kolářský), Pospíšil, Čapek – Veiner (70. Borák), Slabý, Tyban (60. Čermák) – Šnobl, Chvojka, Jančí (70. Maxant)

Branky: 33., 39. Šnobl, 53., 56. Jančí

Příští utkání Rezerva odehraje na svém domácím hřišti v Unhošti proti týmu SK Braškov. Výkop je 16. dubna 2022 v 17:00. Pro více informací sledujte naše sociální sítě

Komentáře