B tým: Nepovedené derby ve Švermově

Ve druhém kole 1.B. třídy se náš rezervní tým představil na hřišti ve Švermově. Nepovedené derby nyní hodnotí trenér „B“ týmu Tomáš Abrham.

„Utkání se Švermově se nám vůbec nepovedlo. Domácí nás předčili v agresivitě, v proměňování šancí a my jsme naopak měli velké problémy s takovými věcmi jako je zpracování míče, zrychlení hry a největším trnem v patě bylo pak to tížené proměňování šancí. Jediný gól jsme dali z penalty, kdy soupeř fauloval Krpálka.

Výkon byl nekoncentrovaný, bez přímočarosti a také vlastně pokusu o střelbu. Z toho, co jsme předvedli jsem zklamaný. Pro mě z toho pramení to, že někteří hráči na dospělý fotbal nejsou připraveni a mají tam velké mezery. Nyní se na tyto věci nyní v tréninku zaměříme, protože víme, že takhle by to do budoucna nešlo.“

TJ Baník Švermov – SK Kladno „B“ 2:1 (1:1)

Sestava: Bičiště – Kejha (46. Donát), Abrham, Kalina, Veiner– Janda (79. Roulich) – Čermák (57. Korpa), Pospíšil L., Tyban, Krpálek – Jančí

Branky: 38. Jančí (p)

V příštím utkáni se „B“ tým utká na svém domácím hřišti v Unhošti proti AFK Loděnice. Výkop je v soboru 28. 8. v 17:00. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Vladislav Lukáš

Komentáře