B tým: Zvládnuté derby s rezervou Hostouně

Dohrávka zápasu sezóny. V tomto duchu se nesl středeční zápas naší rezervy proti „B“ týmu Sokola Hostouň. Zvládnuté utkání nyní hodnotí trenér Tomáš Abrham.

„Zápas, který jsme na půdě Hostouně odehráli snesl daleko přísnější měřítko, než je I.B třída. Jak náš soupeř, tak i my jsme posílili hráči z „A“ týmu, což se na hřišti projevilo tím nejlepším možným způsobem. Byla tam vidět dravost, fotbalovost a touha po vítězství. Všichni jsme zkrátka táhli za jeden provaz, čehož jsem si já vážil nejvíc.

Kluky musím za výkon pochválit. Pokud se budou nadále prezentovat podobným způsobem, věřím, že je určitě uvidíme působit ve vyšších soutěžích. Nás nyní čeká volný víkend a poté „B“ tým Slaného, na který se nyní soustředím ze všeho nejvíc.“

Sokol Hostouň „B“ – SK Kladno „B“ 1:3 (0:0)

Sestava: Vokoun – Borák, Pechr, Noll, Kolářský – Dostál, Procházka, Pospíšil, Čapek – Šnobl (76. Chvojka), Jančí (90. Veiner)

Branky: Kolářský, Borák, Jančí

V příštím utkání se „B“ tým představí na svém domácím hřišti proti rezervě SK Slaného. Výkop je 4. června v 17:00. Pro více informací sledujte naše sociální sítě.

Komentáře