Čtvrtá výhra v řadě.

AFK Tuchlovice  – SK Kladno      1:5 (0:1)

Díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase si připisujeme další tři body do tabulky po výhře 5:1.

Začátek zápasu se nám vůbec nepovedl. Zbytečně jsme kazili přihrávky, které byly nepřesně a nedůrazné. Nebyli jsme tak aktivní, jako jsme byli v minulých zápasech. První poločas byl spíše bitvou uprostřed hřiště. Oba brankáři příliš práce neměli. Přes nepovedený výkon jsme se přece jen na konci prvního poločasu dostali do vedení. Jakub Frič vyvezl míč na polovinu soupeře, předal míč Jonášovi Bacílkovi, který se s míčem nepáral. Jeho rána z dálky zapadla přímo za tyč – 0:1.

Hned v první minutě druhé půle bylo vyrovnáno. Domácí útočník se dostal za obranu a přehodil našeho brankáře – 1:1. O minutu později jsme opět strhli vedení na naší stranu. Jonáš Bacílek hezkou průnikovou přihrávkou našel Lukáš Kalíka, který těsně před brankářem stihl usměrnit míč do brány – 1:2. Poté se hra mírně uklidnila. Hráli jsme převážně na půlce soupeře, ale šance jsme proměnit nedokázali. Skóre se znovu měnilo ve 48. minutě. Denis Antonov našel v pokutovém území Matěje Mázára, který se šikovně obtočil kolem obránce a prudkou střelou nedal brankáři domácích šanci – 1:3. Šest minut před koncem jsme šli do tříbrankového vedení. Lukáš Musil se ocitl po přihrávce Richarda Haugeho úplně sám před brankářem Tuchlovic a střelou k tyči zvýšil vedení – 1:4. Podařilo se nám vsítit i pátou branku. V 57. minutě zápasu našel Jonáš Bacílek na hranici pokutového území Richarda Haugeho, který ranou z první s přispěním brankové konstrukce rozvlnil síť v tomto utkání naposledy – 1:5.

Do utkání zasáhli – Ondřej Koloušek – Hynek Placatka, Vojtěch Polcar, Richard Hauge, Lukáš Musil, Lukáš Kalík, Matěj Mázár, Denis Antonov, Jonáš Bacílek, Jakub Frič, Aleš Fitko.

Hodnocení trenérů:

První poločas byl z naší strany mizerný. V poločasové přestávce jsme si vysvětlili, kterých chyb se dopouštíme a proč snadno přicházíme o míč. Chtěli jsme zlepšit pohyb a druhý poločas už byl výrazně lepší. Zejména díky lepšímu pohybu, razantnějším přihrávkám a lepším kličkám se kluci dostávali do šancí, které jsme postupně využili. Některé situace v útočné fázi neřešíme dobře, což nás připravuje o další příležitosti ke vstřelení branky.

Komentáře