Dorosty vyhrály v Králováku, žáci porazili „ligový“ Vyšehrad

Kladno – Ligové dorosty teprve čeká dohrávka s Motorletem Praha. A tak byli ve hře pouze dorostenci v Krajském přeboru. Starší i mladší vyhráli shodně v Králově Dvoře 2:1. Starší žáci už mají po soutěži a k přátelskému utkání jeli na hřiště Vyšehradu, který porazili 7:2 a 2:0. Mladší žáci do třinácti let v posledním ligovém utkání vyhráli na hřišti Meteoru Praha 7:2, naopak U12 prohráli 4:6.

            V jedenáctém kole Krajského přeboru staršího dorostu vyhráli fotbalisté SK Kladno na hřišti Králova Dvora 2:1. „Po celé utkání jsme byli lepším mužstvem a zaslouženě vyhráli. Vedli jsme o dvě branky, ale bohužel jsme si zkomplikovali závěr zápasu,“ hodnotil Jan Pejša, trenér Kladna.

Mladší dorostenci SK Kladno vyhráli v Králově Dvoře také 2:1. Domácí po celé utkání pouze bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. „Bylo složité si vytvořit nějaké šanci, a když už jsme je měli, tak nám chyběl klid v zakončení. V závěru utkání kluci ukázali charakter a vydřeli vítězství,“ byl rád kladenský trenér Filip Gibiš.

KPSD: FK Králův Dvůr – SK Kladno U18 1:2 (0:1)

Sestava: Kralovič – Brabec (46. Rottner), Klvaň, Bokša, Novák – Kalina (46. Mysliveček), Fajka – Maxant, Fiala, Hoffmann (80.Hanuščík) – Eška (60. Janega)

Branky: Hoffmann, Fiala

KPMD: FK Králův Dvůr – SK Kladno U16 1:2 (0:1)

Sestava: Vojtíšek (41. Tunka) – Novobilský, Faltus, Davídek, Randýsek – Chochola, Rous, Hanuščík – Kozubek, Vosyka, Haluza

Hokejově střídali: Havel, Bach

Branky: Vosyka, Hanuščík

Starší žáci by se v nejvyšší soutěži neztratili

Starší žáci SK Kladno do patnácti let vedou svou skupinu divize a k přátelskému utkání jeli na hřiště posledního týmu České ligy, která je nejvyšší žákovskou soutěží. Hosté si vedli v utkání s Vyšehradem Praha velmi dobře a vyhráli 7:2. Kluci předvedli velmi dobrý a poctivý výkon, který okořenili krásnými brankami,“ byl spokojený Jan Procházka, trenér Kladna.

Souboj starších žáků do čtrnácti let vyhráli fotbalisté SK Kladno nad Vyšehradem 2:0. Hosté se na umělé trávě po horším začátku celé utkání zlepšovali, až z toho byl velmi dobrý výkon. „Ke konci už jsme byli lepším týmem,“ řekl Jaroslav Hamouz, trenér Kladna.

Na hřišti Meteoru Praha zakončili mladší žáci SK Kladno podzimní část České ligy. Hosté byli fotbalovějším týmem a zvítězili 7:2. „Kluci bojovali od prvních minut a dokázali, že fotbal hrát umí. Měli jsme několik velmi pohledných akcí. Domácí utkání sice v závěru zdramatizovali, ale my zaslouženě vyhráli,“ hodnotil Josef Procházka, trenér Kladna.

Vyrovnané utkání hráli mladší žáci SK Kladno do dvanácti let na hřišti Meteoru Praha. Domácím se však povedla lépe druhá třetina utkání, ve které odskočili Kladnu o dvě branky a nakonec vyhráli 6:4. „Stále nás trápí lepší pohyb s míčem i bez něj, a k tomu ještě proměňování šancí. Přes zimu víme, na čem pracovat,“ ví kladenský trenér Roma Pavlíček.

PU U15: Slavoj Vyšehrad-SK Kladno 2:7(1:3)

Sestava: Hejkal – Kejzlar, Hrudka, Kos, Kolísek – Janát, Maxant, Mucha, Jílek, Feřtek –  Procházka.

Hokejově střídali: Svoboda

Branky: Maxant 2x, Procházka, Mucha, Feřtek, Hrudka, Svoboda

PU U14: SK Slavoj Vyšehrad – SK Kladno 0:2 (0:0)

Sestava: Lhota – Drechsler, Novotný, Kučera, Šťastný – Procházka, Justra, Novobilský, Mašl – Novák, Průša.

Branky: Šťastný, Justra.

ČLŽ U13: FK Meteor Praha VIII – SK Kladno 3:7 (1:4)

Sestava: Koloušek – Polcar, Kubík, Antonov, Bacílek, Hauge, Šmolík, Chvalník, Fitko, Placatka, Ježek, Kalík

Branky: Chvalník 2x, Kubík, Šmolík, Ježek, Fitko, Bacílek

ČLŽ U12: FK Meteor Praha VIII – SK Kladno 6:4 (3:3)

Sestava: Vejvoda – Skála, Paur, Háž, Černý, Táborský – Pleiner, Macháček, Zachariáš – Melka, Kubík, Haluza, Drsek

Branky: Macháček, Kubík, Skála, Zachariáš

Komentáře