Druhé mistrovské utkání vítězné.

SK Kamenné žehrovice – SK Kladno      0:6 (0:3)

Druhé mistrovské utkání jsme začali tak, jak jsme skončili to první. Od úvodních minut jsme měli převahu. Ve třetí minutě jsme zahrávali rohový kop. Jonáš Bacílek roh rozehrál velmi rychle na krátko na Aleše Fitka, který ihned pelášil směrem k brance a střelou z úhlu nachytal celou obranu i brankáře domácích – 0:1. Za dvě minuty ale mohlo být srovnáno. Domácí útočník se procpal do našeho pokutového území. Po faulu naší obrany se pískala penalta. Exekutor pokutového kopu nevyužil možnost skóre vyrovnat. Jeho prudký pokus skvěle lapil Ondřej Koloušek. Poté se hrálo spíše na naší útočné polovině. Měli jsme několik šancí na navýšení vedení. To se nám podařilo až ve 21. minutě utkání, kdy Aleš Fitko rozehrál rohový kop přímo před branku. Na centr si šikovně naběhl Denis Antonov a hlavou krásně rozvlnil síť – 0:2. Byl to náš historicky první gól hlavou ze standardní situace. Dvě minuty před koncem prvního poločasu jsme udeřili potřetí. Po levé straně pláchl domácí obraně Matěj Mázár, který našel před brankou Lukáše Kalíka a ten nadvakrát dopravil v sedě míč do branky – 0:3.

I ve druhé půli jsme drželi míč více na našich kopačkách. Domácí vyráželi do nepříjemných brejků, ale ani jeden z nich nedokázali využít. Ve 40. Minutě utkání Jonáš Bacílek posunul míč na Lukáše Musila a ten z hranice pokutového území střelou do horní poloviny branky nedal brankáři šanci – 0:4. Ten stejný střelec rozvlnil síť i o osm minut později. Jonáš Bacílek prostrčil průnikovou přihrávkou míč na Jakuba Peška a ten v přečíslení našel před brankou Lukáše Musila, který se nemýlil – 0:5. Za další dvě minuty se skóre měnilo pošesté. Aleš Fitko vysunul do nájezdu Matěje Mázára, který tváří v tvář nedal šanci domácímu brankáři – 0:6. Tímto rozdílem utkání skončilo, čímž jsme si připsali premiérové 3 body do tabulky.

Do utkání zasáhli – Ondřej Koloušek – Hynek Placatka, Vojtěch Polcar, Richard Hauge, Aleš Fitko, Lukáš Musil, Lukáš Kalík, Matěj Mázár, Denis Antonov, Jonáš Bacílek, Jakub Pešek..

Hodnocení trenérů:

V utkání jsme byli bojovnějším, pohyblivějším a fotbalovějším týmem. V utkání bylo mnoho pohledných akcí. Udělali jsme i nějaké chybičky, které tentokrát soupeř nepotrestal. Lépe jsme se vyrovnali s fyzickou převahou soupeře. Stále je ale před námi spousta práce. Mimo orientace v prostoru a pohybu bez míče i zpracování míče a převzetí míče do pohybu a nejen to. V pondělí nás čeká další mistrovské utkání ve Vinařicích, kde bychom opět chtěli hrát svoji hru.

Komentáře