Generálka: Utkání A týmu s FC Slovan Velvary

Generálku před utkáním MOL Cupu dnes 8.8. v 10:00 odehrálo Áčko s mužstvem FC Slovan Velvary. Utkání společně s novými posilami hodnotí trenér, Jan Pejša.

Svůj další přípravný zápas Áčko nezvládlo. V čem byla největší příčina?

Utkání nemůžeme považovat za zdařilé, z části to můžeme přisuzovat únavě, protože jsme opravdu absolvovali 3 týdny největší zátěže, a to se v dnešním utkání projevilo. Přesto mě mrzí to, že se inkasovaným gólům dalo zabránit. Když každý hráč nebude plnit to, co si řekneme tak góly budeme dostávat pořád.

Do zápasu rovněž zasáhlo menší množství hráčů. Začínáte mít jasno ohledně základní sestavy?

Vzhledem k tomu, že se blíží mistrovská utkání, někteří hráči dostávají vyšší minutáž. Takřka celou přípravu jsme hráli na dvě jedenáctky, takže chceme, aby zátěž byla srovnatelná s tím, co nás v následujících zápasech čeká. Na některých postech už víme, nicméně jsou posty, na kterých to stále jasné není. Každý to má ve svých rukou.

Dva góly dnes vstřelila nová posila týmu, Martin Říha. Jak jste zatím spokojený s jeho výkony?

Spokojený jsem. Spolu s Ježdíkem přes léto náš tým posílili a zatím se prokazují tak, jak mají. Ovšem jak říkám, lepší to může být vždy.

Našel jste i přes neuspokojivý výsledek věci, za které kluky pochválíte?

Moc důvodů k chválení dnes není. Jsem rád, že i když jsme prohrávali, tak se kluci nevzdali a snažili se s tím něco udělat. Na druhou stranu jsem rád, že se nikdo nezranil, což by vzhledem k utkáním, které nás čekají, bylo mrzuté.

SK Kladno x FC Slovan Velvary 2:4 (1:3)


Sestava:


Kindl – Ježdík, Stříška (60‘ Janda), Hanzlík, Šíma (46‘ Nosek) – Holub (65‘ Donát), Říha (70‘ Růžička) – Čížek (46‘ Dejčmar), Tóth (46‘ Procházka), Pospíšil (46‘ Čížek, 65‘ Pospíšil) – Šnobl

Branky:

  1. a 58. minuta – Říha

V dalším utkání se na Áčko postaví v utkání MOL Cupu mužstvu SK Benešov 15.8. 2020 v 10:15 na Stadionu Františka Kloze. Pro více informací sledujte náš Facebook a Instagram.

Foto: Roman Mareš

Komentáře