Hodnocení 12. kola se Štětím

Sobotní krásné počasí nabídlo utkání Kladna se Štětím.

Zápas začíná v poklidném tempu. Kladno postupnou snahou o překonání soupeřova bloku sice drží převahu, neplyne z ní však nic podstatného a do hry se „brejky“ dostává i Štětí. Následně po lince Folprecht – Houha vzniká dvojice kontroverzních situacích, kdy první končí pádem jak Houhy, tak bránícího hráče ve velkém vápně. K hvizdu nedošlo a hraje se dál. O pár minut později dochází k situaci totožné s jediným rozdílem – obránce fauloval. Hampl následnou penaltu proměnil a první poločas zakončujeme s vedením 1:0.

Druhé půle začíná velkým tlakem našich borců. Postupně hrozí Šnobl, Folprecht a skvěle hraje střídající Blažek, který svým velkým akčním rádiusem trápil nejednoho štětského obránce. Branka však přichází z kopaček týmu Štětí. Dobrý zákrok nejprve předvedl Švenger, na následnou dorážku byl krátký a rázem je srovnáno. Naši borci z tlaku nepolevují, nadále soupeře tlačí a lze vidět aspekty kombinace, na kterých tým v tréninkovém procesu pracuje, což rád viděl trenér Douděry (více v Hodnocení na Youtube). Tlak domácích své ovoce nese pár minut před koncem, kdy Folprecht dorážkou do odkryté branky zvýšil na konečných 2:1 a vystřelil tak našemu týmu výhru!

 

SK Kladno – SK Štětí 2:1 (1:0)

Sestava: Švenger – Houha (46. Pospíšil), Rendla, Houha, Kolářský – Holub (74. Král), Folprecht, Kafka (46. Blažek) – Hampl, Šnobl (90. Slabý), Eichler

Branky: 31. Hampl, 89. Folprecht

V přístím utkání se „A“ tým představí na půdě Hvězdy Cheb. Výkop je v sobotu 4.11. v 16:00. Pro více informací sledujte naše sociální sítě!

Komentáře