Hodnocení 5. kola s Admirou B

Po blamáži na půdě pražského Meteoru na Stadionu Františka Kloze tým rovněž z Prahy 8, nicméně se soupeř dnešní nesl název Admira.

Zápas začíná v pozvolném tempu a i přes lehké náznaky šancí nedochází k ničemu zásadnímu. Za zmínku stojí Šímy šance, ve které byl proti vstřelení úvodní branky hostující obránce. Ten míč zastavil přesně na brankové čáře a kladenským tak zkazil radost. Gól přinesla až hlavička Kolářského, který nám tak vystřelil poločasové vedení 1:0. Poločas druhý odstartovalo zranění v obličeji Houhy, který musel opustit hřiště, čímž se do zápasu dostala Admira a sérií standardních situací společně s rychlými útoky pořadně zatápěla kladenským zadákům. 60. minutou však veškeré snažení pražských mladíků utichlo a na hřiště se dostává Šnobl. Desetiminutovkou, kterou své působení v dnešním zápase začal defacto celý utnul. Krásně se prosadil a nadále hrozil svými dlouhými sprinty přes obránce.

Vzhledem k tomu, že více se ani na jedné straně nestalo, Kladno si připisuje další tři body a doma je stále neporaženo.

SK Kladno – Admira Praha „B“ 2:0 (1:0)

Sestava: Pettík – Houha, Rendla, Hrubeš, Kolářský (81. Kolářský) – Slabý (68. Blažek), Holub, Kafka (54. Pihrt) – Hampl, Šíma (54. Šnobl), Eichler

Branky: 36. Kolářský, 69 Šnobl

Komentáře